Palmiros horoskopas sekmadieniui, kovo 20 d.

Sekmadienį gali išaugti noras kažkuo piktintis, kritikuoti... Vieniems gali tekti išgirsti pretenzijas dėl per didelio atsidavimo veiklai (ir per mažo šeimai), o tinginiams – dėl materialinių problemų namų ūkyje, ir beveik visiems gali kliūti dėl netinkamai panaudojamų pinigų bei per didelių išlaidų. Patartina dėl šeimos ramybės šį savaitgalį vengti išlaidauti, o didesnius pirkinius būtinai aptarti su antrąja puse (ir vis vien atidėti kitai savaitei).

Sekmadienį 17 val. 35 min. Saulė įėjo į Avino ženklą, kurio principas „gera pradžia – pusė darbo“. Jei nesijausite pakankamai stiprūs, dvejosite, ar galite prisiimti už kažką asmeninę atsakomybę, verčiau atsisakykite gauto pasiūlymo ar savo sumanymo įgyvendinimo ir atidėkite, kol pasirengsite drąsiai, ryžtingai veikti.

Sapnai iš šeštadienio į sekmadienį sudėtingi, painūs, susiję su senais išgyvenimais. Ateičiai ypatingos reikšmės neturės. Vis dėlto susapnavus košmarą (rimto pavojaus ženklas, jei girdėjote trimitų, triūbų garus, jei kas kažkur šaukė ar maldavo, dejavo, aimanavo) patartina ryte šaltu vandeniu apsipilti (bent rankas pakišti).

Blogas ženklas: pasiklysti, veidrodį sudaužyti, jei plaukai veltųsi, rasti lėlę be galvos.

Geras ženklas: jei kas netyčia šaltu vandeniu apipiltų, išvysti laužą.

Avinas (03 21–04 20). Nelengva bus suvokti, kas teisus bei kas kam skolingas, tad venkite ką nors kaltinti ar apie ką blogai kalbėti.

Jautis (04 21–05 20). Nepriekaištaukite artimiesiems už jų klaidas bei didelius norus. Gali tekti spręsti savo vaikų problemas – nesijaudinkite, išeitį rasite.

Dvyniai (05 21–06 21). Šiomis dienomis nereikėtų aiškintis meilės santykių – ne laikas priekaištams, jūsų neišgirs, nesupras...

Vėžys (06 22–07 22). Daugiau dėmesio skirkite mamai.

Liūtas (07 23–08 22). Šios dienos neblogos nedidelėms kelionėms, susitikimui su draugais, giminaičiais.

Mergelė (08 23–09 22). Bendraudami nebūkite patiklūs – derėtų labiau tikinti išgirstus dalykus. Gauti pasiūlymai irgi vargu ar bus tokie naudingi, kaip jums žadės.

Svarstyklės (09 23–10 23). Nepervertinkite savų galimybių, būkite atidesni artimųjų poreikiams.

Skorpionas (10 24–11 22). Sekmadienį venkite bendravimo su plepiais ar kvailais žmonėmis (tai itin vargins), kaip ir santykių aiškinimosi su mylimu žmogumi, sutuoktiniu: jūsų geri norai (ir su tuo susiję aukšti reikalavimai) liks tuščias oro vėdinimas...

Šaulys (11 23–12 21). Nenuogąstaukite, jei ne viskas klostysis, kaip norisi – tai laikas, kai mažai gauname ir daug atiduodame.

Ožiaragis (12 22–01 19). Namie reikėtų vengti kritikuoti artimuosius – ne laikas barti, kažko reikalauti. Itin venkite buitinių ginčų – stenkitės dažniau nusileisti bei pasitarnauti antrajai pusei.

Vandenis (01 20–02 18). Galimi įvairūs nesusipratimai su mylimu žmogumi, tačiau santykių aiškintis nereikėtų.

Žuvys (02 19–03 20). Neverta šiomis dienomis mėginti paaiškinti, ką jūs jaučiate, kokių santykių siekiate. Atsisakykite aiškintis santykius su mylimu žmogumi bei nekurkite ateities planų – gali tekti nusivilti. Šiuo metu jums labiausiai reikalingas poilsis bei sveikatos stiprinimas.

lrytas.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą