Punioje iškilmingai užbaigti Lietuvos mažosios kultūros sostinės metai

2017- ieji Alytaus rajonui buvo išskirtinai turtingi renginių gausa. Punią paskelbus 2017- ųjų metų mažąja Lietuvos kultūros sostine, čia suorganizuota daugybė renginių, skirtų įsimintinoms progoms bei svarbiems įvykiams paminėti. Užbaigiant metus, surengtas iškilmingas uždarymo vakaras, kuriame padėkota už įsimintiniausias akimirkas.

Renginio metu Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas padėkojo visiems, prisidėjusiems prie Lietuvos mažosios kultūros sostinės vardo garsinimo.

„Kiekvienas iš mūsų palikome tam tikrą pėdsaką ne tik Punioje, bet ir kiekvienoje iš mūsų šeimoje, bendruomenėse. Džiugu, bet kartu ir liūdna, kad prabėgę metai nusinešė ne tik gražius renginius, pakilias nuotaikas ir jausmus, bet ir dar vienus metus“,- kalbėjo A. Vrubliauskas.

Baigiamojo vakaro metu padėkota Punios seniūnijos seniūnui Gintautui Laukaičiui ir kartu visai Punios seniūnijos bendruomenei, Alytaus rajono vietos veiklos grupės pirmininkei Vida Vrubliauskienei, Nemuno kilpų regioninio parko vyriausiajai specialistei Ramutei Milušauskienei, Žagarių seniūnaičiui Alvydui Bernatavičiui, Raižių seniūnaičiui Ipolitui Makulavičiui, Kultūros centro Punios skyriaus kultūrinės veiklos vadovui Gintautui Šmitui, viešosios bibliotekos Punios filialo bibliotekininkei Irenai Kaškonienei, Punios bendruomenės nariams – Laimutei Žūsinienei, Vidui Marcinavičiui. Už ilgametį Punios kraštui paskirtą kūrybinį darbą, iniciatyvas, svarų asmeninį indėlį, organizuojant Punios – mažosios Lietuvos kultūros sostinės 2017 – renginius, padėka skirta ir puniškei Onutei Kizelienei.

Kultūros darbuotojų dienos proga buvo pagerbti ir Alytaus rajono kultūros darbuotojai. Premijos įteiktos Kultūros centro Butrimonių skyriaus kultūrinės veiklos vadovei Laimai Kalinauskienei, Kultūros centro Alovės skyriaus kultūrinės veiklos vadovei Ramunei Miškauskienei bei viešosios bibliotekos Krokialaukio filialo vyresniajai bibliotekininkei Jolitai Vaičiulienei.

Renginio metu svečiai aukojo Algirdo Vrubliausko labdaros ir paramos fondui, o aukojantiems buvo įteiktos simbolinės gerumo gėlės. Dalyviai galėjo pasigrožėti Kultūros centro Butrimonių skyriaus šokių kolektyvo „Gojelis“ ir Dainiaus Juozapavičiaus pasirodymais.

2017- uosius Lietuvos mažosios kultūros sostinės metus vainikavo iškilmingas „Baritonų trio“, solistų Gedimino Maciulevičiaus, Danieliaus Vėbros, Benjamino Želvio, solistės Kristinos Siurbytės koncertas bei baleto trupės šokėjų Auksės Mikalajūnaitės ir Valerijaus Osadčenko šokis.

 

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą