Rajono meras kviečia susitelkti ir situaciją dėl COVID-19 vertinti atsakingai

Saugantis COVID-19 infekcijos, Alytaus rajono savivaldybė nuo spalio neberengs didelio susibūrimo renginių, švenčių ir minėjimų, pirmenybė bus teikiama nuotoliniams susitikimas ir pasitarimams. Savivaldybės pavyzdžiu kviečiami sekti ir rajono gyventojai, organizacijos. Kadangi užsikrėtimo COVID-19 atvejų šalyje daugėja, Alytaus rajono savivaldybė imasi priemonių, kurios gali sumažinti riziką užsikrėsti virusu. Rajono meras Algirdas Vrubliauskas sako, kad nereikia pasiduoti panikai, nes jau žinome, ką reikia daryti ir esame kur kas labiau pasiruošę nei pavasarį, tačiau kviečia susitelkti.

„Kreipiuosi į visus rajono gyventojus,  o ypač į juos vienijančius seniūnaičius, bendruomenių pirmininkus – nuoširdžiai dėkoju, kad padėjote suvaldyti pirmąją COVID-19 bangą. Dėl visų mūsų susitelkimo ir bendro darbo susirgimų buvo labai nedaug. Vasara buvo puiki – galėjome lengviau atsikvėpti, surengti mūsų laukiamus tradicinius rajono renginius, bendruomenių, seniūnijų šventes. Pasilinksminome, pasibuvome, pabendravome. Deja, turime sulėtėti, nes infekcija vėl įgavo pagreitį. Kviečiu visus susikaupti ir labai rimtai vertinti situaciją – COVID-19 nejuokauja. Solidarizuokimės ir nuo spalio mėnesio neberenkime didelių renginių, teikime pirmenybę nuotoliniams susitikimams ir pasitarimams, kad galėtume susitikti ir pasilinksminti vėliau. Mielieji, būkite sveiki ir rūpinkitės savo bei savo artimųjų sveikata. Tai yra svarbiausiа“, – sako rajono meras A. Vrubliauskas.

Pavasarį pradėjus šalyje plisti COVID-19 prie savivaldybės prevencinio darbo prisijungė bendruomenių pirmininkai, seniūnaičiai ir kiti aktyvūs rajono gyventojai Jie nupirko maisto produktų, vaistų tiems, kurie to padaryti negalėjo patys, atsakingai išnešiojo savivaldybės nupirktas veido kaukes, dezinfekcines priemones daugiabučių gyventojams. Savivaldybės meras ir administracija dėkoja visiems už pagalbą, kurios dar gali prireikti.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą