Už leidimus prekiauti Kalėdinių švenčių metu mokėti nereikės

Vakar savivaldybės taryba priėmė sprendimą, kuriuo asmenys atleidžiami nuo vietinės rinkliavos už leidimo prekiauti ar teikti paslaugas išdavimą Rotušės ir Pirmojo Alytaus aikštėse vykstančių šventinių renginių metu.
Nuo šiol kiekvienais metais nuo gruodžio 1 d. iki sausio 6 d. prekybininkai atleidžiami nuo vietinės rinkliavos už leidimus prekiauti ir teikti paslaugas švenčių metu. Šiuo sprendimu tikimasi, kad tai padės pritraukti geriausius amatininkus, tautodailininkus, liaudies meistrus ir kitų paslaugų teikėjus, kurie savo spalvinguose prekystaliuose pasiūlys originalių dovanų idėjų, tradicinių skonių ir šventiškų kvapų. Šiandien teigiamo tarybos sprendimo laukė 15 asmenų, kurie pareiškė norą prekiauti ir teikti savo paslaugas šventiniu laikotarpiu.
Jau šį savaitgalį kviečiame apsilankyti eglučių įžiebimo šventėse – gruodžio 1 d. Pirmojo Alytaus aikštėje, o gruodžio 2 d. – Rotušės aikštėje. Gyventojus džiugins lazerių šou, muzikiniai pasirodymai ir, žinoma, Kalėdų senelis su dovanomis, fejerverkai.
Dėl leidimų prekiauti ar teikti paslaugas išdavimo ir platesnės informacijos prašome kreiptis į Alytaus miesto savivaldybės administracijos Turto valdymo ir verslo skyriaus vyr. specialistę Rasą Abramavičiūtę, tel. (8 315) 55 139 arba el. p. rasa.abramaviciute@alytus.lt

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą