Palmiros horoskopas antradieniui, liepos 13 d.

Įsivyrauja darna – mums gera su savimi bei su aplinkiniais, mus viskas žavi, domina. Tampa įdomu gyventi. Sprendžiasi nesantaika, atsiranda išeičių kebliose, sudėtingose gyvenimiškose situacijose. Jūsų laukia geros naujienos, šaunūs, dažnai netikėti susitikimai. Kils ypatingų sumanymų, ir tuo pat metu atsiras galimybės juos įgyvendinti. Nejuntamai kažkurią akimirką pavyks pergudrauti likimą ir įvykius pakreipti reikalinga vaga.

Palankus metas rizikuoti (ypač pinigais), siūlyti savo idėjas, pristatyti naujus sumanymus vadovybei bei visuomenei ar įvairioms organizacijoms – liksite įvertinti, suprasti, sutiksite asmenų, kurie taps bendraminčiais, gerais draugais, tikrais pagalbininkais, patikimais rėmėjais, užtarėjais. Ieškokite reikalingų žmonių, naujos informacijos, naujų idėjų, aiškinkitės painius klausimus – šiuo metu būsite itin išradingi, sumanūs, apsukrūs bei žavūs.

Tai palankus metas išradingiems, draugiškiems, dirbantiems kūrybinį, protinį darbą žmonėms. Sėkminga diena ir įsimylėjusiems. Jei Amūro strėlė įstrigs jums į širdį būtent šiandien, būkite tikri, jog jus aplankė tikras ir laimingas jausmas.

Antradienį derėtų užsiimti buitiniais rūpesčiais, žemiškais reikalais. Palanku tvarkyti piniginius, turtinius reikalus, gerai ką nors vertingo įsigyti. Tik nieko nedarykite skubėdami – tai ramių apmąstymų diena. Ir neskubėkite žadėti bei įsipareigoti – būsite priversti tai įvykdyti.

Iš pirmadienio į antradienį sapnai reiškė įspėjimą, net geri bylojo apie gresiančias apgaules. Palankiausia buvo nieko nesapnuoti.

Blogas ženklas: jei namie gėlė nuvystų, pasisavinti pamestą daiktą (prisiimsite svetimas problemas), sugrįžti išėjus.

Geras ženklas: jei namie gėlė išsiskleistų ar gautumėte dovanų gėlės žiedą – džiaugsmas, sėkmė meilėje; ką nors pamesti ar tapti vagies auka – įšvengsite bausmės, jei paukščio plunksna užkristų – netikėtas turtas

Avinas (03 21–04 20). Antradienis geras tarnybinių reikalų tvarkymui, naujos darbo vietos ieškojimui, darbo sutarties pasirašymui. Jei slegia netikę santykiai su kolega ar su artimu žmogumi – pasikalbėkite nuoširdžiai: daug kas išsispręs.

Jautis (04 21–05 20). Antradienis – svajonių pildimosi laikas. Užsibrėžkite daug ir smagiai ir reikaluose, ir meilėje! Geras laikas bendradarbiavimo užmezgimui, svarbiems susitarimams, atsakingų dokumentų tvirtinimui.

Dvyniai (05 21–06 21). Šiandien nieko rimto neveikdami daugiau laimėsite nei plušėdami. Būtina nusiraminti ir išmokti dėkingai priimti tokį gyvenimą, kokį turite. Spręskite bendravimo problemas namuose, aiškinkitės esamus nesklandumus – pavyks geriau suprasti artimuosius, vaikus. Palanku tvarkyti piniginius, turtinius reikalus.

Vėžys (06 22–07 22). Antradienis – gerojo atsitiktinumo metas, kai nereikia pamiršti, kad nieko nėra šiaip sau, tad nepraleiskite pro ausis jokios informacijos, net su jumis nesusijusių nuogirdų. Ir nebijokite rizikuoti – drąsiai, ryžtingai atsisakykite to, kas trukdo jūsų sėkmei. Palanku tvarkyti skubius reikalus, bendrauti su svarbiais asmenimis.

Liūtas (07 23–08 22). Antradienį inercija kliudys – mokėkite greitai persiorientuoti, kitaip galite prarasti gerą progą. Palankus metas sandoriams, finansinių problemų sprendimui. Galite sulaukti užtarnautos pagalbos iš žmogaus, kurio nepažįstate ar jau pamiršote.

Mergelė (08 23–09 22). Antradienį būkite ryžtingi, pernelyg nesikuklinkite ir labiau pasikliaukite savo jėgomis – eikite, kalbėkite, darykite patys (neprašykite, kad už jus kažkas kitas jūsų reikalus tvarkytų).

Svarstyklės (09 23–10 23). Antradienį pasikliaukite nuojautomis, darykite, ką sako vidinis balsas, ir viskas sklandžiai susiklostys. Neforsuokite situacijos, dirbtinai neskubinkite įvykių nei veikloje, nei asmeniniame gyvenime.

Skorpionas (10 24–11 22). Antradienį jūsų valioje pakeisti įvykių eigą: tik sugalvokite gerą norą, o draugų ar tiesiog reikalingų asmenų atsiras. Taip pat nepamirškite, ko labiausia iš jūsų tikisi artimieji, mylimas žmogus, kokius įsipareigojimus jiems esate davę.

Šaulys (11 23–12 21). Antradienis – puiki proga apsispręsti karjeros srityje. Jei šiandien jums pasiūlys naujas pareigas, naują veiklos sritį, kitą darbą – verta sutikti. Tai bus perspektyvu. Palanku aptarinėti su šefu svarbius dalykinius, finansinius reikalus. Jei esate susipykę su tėvais – nepraleiskite progos taikymuisi.

Ožiaragis (12 22–01 19). Antradienis svarbus. Būkite atidūs gautiems pasiūlymams, pamokymams bei užsimezgusioms pažintims. Tiesa, likite sąžiningi bei principingi, būkite atidūs: ar nesivadovaujate dvigubais standartai? Bet kokiu atveju venkite dviprasmybių, rinkitės kažką vieną. Tai romantiškas laikas, puiki proga meilės dovanai.

Vandenis (01 20–02 18). Antradienis – gera proga spręsti finansines klausimus, tačiau rasite naują išeitį iš bet kokios įgrysusios, įsisenėjusios situacijos. Kasdieniniame gyvenime jūsų nerimas kiek perdėtas. Verta kreiptis pagalbos į draugus – labiau jais pasikliaukite. Palankus metas skolintis pinigų, imti kreditą, apsidrausti.

Žuvys (02 19–03 20). Antradienį aplinkybės jums palankios, ypač, jei vadovausitės įkvėpimu ir labiau paisysite partnerių, sutuoktinio, mylimo žmogaus nuomonės. Vyrams nereikėtų imtis rimto reikalo, jei jų nepalaikys moterys. O moterims palanki proga santykių aiškinimuisi su vyru, mylimuoju – verta mesti iššūkį!

lrytas.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą