Palmiros horoskopas antradieniui, vasario 21 d.

Antradienis dvilypis. Nestigs ne tik entuziazmo, bet ir nerimo, įtampos, norėsis kažko svarbaus, ypatingo ar naujo, atrodys, kad nieko nėra neįmanoma, bet vos tik kažko rimčiau imsitės, viskas apsivers aukštyn kojomis: kas buvo lengva, taps sunku, neįveikiama, kas intrigavo, atrodė nepaprasta, išskirtina, nauja – virs banaliu, nuobodžiu, nuvalkiotu, atsibodusiu dalyku.

Nenuostabu – reikalai ims strigti... Kad ir kaip norėsis kažko kito, dera imtis to paties, t.y. nebaigtų, atidėtų darbų, spręsti senas, apleistas problemas, ir čia pavyks kai ką suprasti, išsiaiškinti. Nepalanku kurti planus, pasirašinėti atsakingus susitarimus – vargu ar jie bus vykdomi. Nepatartina net žodžiu įsipareigoti. Tai painiavos metas – tikrinkite gaunamą informaciją. Pasiruoškite netikėtumams tvarkant reikalus – aplinkinių elgesys sunkiai prognozuojamas, stigs taikumo, geranoriškumo. Ne laikas reikšti savo nuomonę, aiškintis santykius. Galimi nesklandumai per kompiuterius, mobiliuosius telefonus, transporto priemones – išaugs gedimų, avarijų tikimybė. Blogas laikas pirkti kompiuterius, telefonus, transporto priemones. Tai nepalankus metas kelionėms. Didesnė rankų, kojų, akių traumų tikimybė. Nuo pat ryto patartina daugiau dėmesio skirti nuojautai – tai padės suprasti, ko jums šiuo metu reikia, o ko vengti. Nebijokite paklausyti intuicijos ir dirbdami – dabar galite gana tiksliai pajusti, ką negerai darote, ką reikia keisti, ypač santykiuose su bendradarbiais, partneriais, vadovybe, klientais. Iš pirmadienio į antradienį buvo gerai sapnuoti žalumą, gėles, vaisius – tai sėkmė meilėje bei reikaluose. Ruduo, žiema reikštų nusivylimą, nuostolį. Blogas ženklas: paslysti, nukristi, jei jus užgriūtų smulkūs, neplanuoti reikalai. Geras ženklas: išvysti žiežirbą, ryškios, akinančios šviesos blyksnį, jei paukščio plunksna ant galvos nukristų. Žvilgsnis į priekį: trečiadienį tinka nešioti geltonų, tamsiai raudonų, rudų tonų drabužius, vengtini šalti atspalviai.

Avinas (03 21–04 20). Antradienį nieko rimto neveikite, nieko nespręskite. Jei imsitės veiklos – būkite itin atidūs: aplinkiniai gali suklaidinti. Suaktyvės seni priešai – tikėtinos slaptos intrigos. Savo vaikams būkite aidesni – galite sužinoti jų nerimo priežastį.

Jautis (04 21–05 20). Antradienį nieko neplanuokite, nieko nekeiskite, nepasikliaukite sėkme, kaip ir draugų, mylimo žmogaus pagalba – viskas gali išeiti atvirkščiai nei tikitės. Stenkitės ramiau vertinti kolegų elgesį.

Dvyniai (05 21–06 21). Antradienį netinkamas laikas kreiptis į aukštus asmenis, savo vadovybę su pasiūlymais ar prašymais. Venkite konfliktų su vaikais, mylimu žmogumi, draugais, broliais, seserimis, tėvais. Ne laikas nuoskaudas prisiminti – tai gali atšaldyti jūsų santykius.

Vėžys (06 22–07 22). Antradienį pasiruoškite ne pačioms maloniausioms naujienoms, nesmagioms staigmenos. Gyvenimo pamokos kartosis tiems, kas nėra pakankamai reiklūs sau, kas neatsakingai atlieka savo pareigas. Nesinervinkite dėl visokių nesklandumų, nesusipratimų, nuostolių.

Liūtas (07 23–08 22). Antradienį stenkitės nepasiduoti įtampai, nerimui – tai tik pakenks tvarkant reikalus, bendraujant su artimu žmogumi. Praradimų nebijokite – šiuo metu jie į naudą. Nerizikuokite vairuodami ar eidami per gatvę.

Mergelė (08 23–09 22). Antradienį labiau atsižvelkite į sutuoktinio patarimus bei reikalavimus – tai padės neprarasti galvos. Ir mažiau žadėkite – vargu ar pavyks įvykdyti šios dienos pažadus. Nepatartina įsipareigoti reikaluose – galite pervertinti savo arba partnerių galimybes.

Svarstyklės (09 23–10 23). Antradienį neapgaudinėkite savęs bei kitų – neišsisukinėkite nuo sąžinės priekaištų. Pasistenkite grąžinti skolas draugams, kolegoms, partneriams bei daugiau gero nuveikti artimiesiems. Svarbius susitikimus atidėkite.

Skorpionas (10 24–11 22). Antradienį nesivelkite į avantiūras, mokėkite nereaguoti į provokacijas. Jei esate susipykę su mylimu žmogumi – pasistenkite nuoširdžiai atsiprašyti. Venkite flirtuoti, likite ištikimi. Beje, šiandien gali išaiškėti ir senas romanas (atsiras „geranoriškų“ informatorių), kurį slėpėte nuo antrosios pusės.

Šaulys (11 23–12 21). Antradienį būsite itin emocingi – ir tai gali pakenkti geriems santykiams su vadovybe, taip pat su artimaisiais. Nepatartina tvarkyti dalykinių reikalų, kreiptis į vadovybę su svarbiu reikalu. Būkite apdairūs veikloje – galite susikompromituoti.

Ožiaragis (12 22–01 19). Dabartinius planus trikdys netikėtai pasikeitusios aplinkybės, naujai atsiradę reikalai, rūpesčiai. Būkite pasiruošę staigiai persiorientuoti – šiuo metu jums teks patiems derintis prie kitų, prie naujos situacijos...

Vandenis (01 20–02 18). Antradienį neskubėkite vertinti pasiūlymų, juolab žadėti, įsipareigoti – viskas gali išeiti atvirkščiai nei jums pristatys, nei jūs vilsitės. Gali paaiškėti, kas jus išduoda, kas jums meluoja, kas nesąžiningas jūsų atžvilgiu. Didesnė vagysčių, autoavarijų tikimybė.

Žuvys (02 19–03 20). Antradienį neskubėkite – viską tikrinkite: pirmas įspūdis, pirmas apsisprendimas nebus pats teisingiausias bei geriausias. Šiandien kilusios mintys, nauji sumanymai vargu ar bus naudingi. Nesikarščiuokite bendraudami su vyresniais bei viršesniais už jus asmenimis. 

lrytas.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą