Horoskopas antradieniui, lapkričio 21 d.

Avinas Tikriausiai rimtesnio dėmesio pareikalaus šeiminiai, buitiniai, turtiniai reikalai. Ši diena gali išryškinti, kaip esate gerbiami, vertinami ar nevertinami aplinkinių, kokie stereotipai jums taikomi. Galbūt išgirsite kažką trikdančio.

Jautis Tikriausiai užeis spontaniškas veiklumas, gal ir nelabai prasmingas, bet aktyvus. Galbūt bet kokia kaina sieksite prieš kažką laimėti, kad patenkintumėte savo ambicijas ar tiesiog labiau prisikimštumėte piniginę. Nepakenkite savo reputacijai.

Dvyniai Nerimausite dėl savos ar artimo žmogaus sveikatos, profesinės situacijos. Ieškosite pašnekovų, daug kam skambinsite, bendrausite, naršysite po knygas ar internetą. Visko prisiklausę, pasiskaitę galite dar labiau įsijautrinti.

Vėžys Būsite energingai nusiteikę. Jūsų veiklumą turbūt skatins aktyvūs draugai, partneriai. Svarbu nesnausti ir nebijoti konkurencijos. Nekonfliktuokite su antrąja puse, šeimos nariais, antraip vakaras gali baigtis durų trankymu ir kitais ekscesais.

Liūtas Užuosite galimą neblogą uždarbį, naudą, dėl kurios verta nertis iš kailio. Pravartu susitvarkyti mokesčių, investicijų, paskolų reikalus. Regis, vakare jus itin jaudins neabejingi priešingos lyties žvilgsniai ir žodžiai. Netrūks kūrybingumo.

Mergelė Tikėtina, kad mažai pažįstami asmenys kurstys jus užsiimti neįprasta veikla. Pasisaugokite tuščių pažadų, nerimtų įsipareigojimų. Gali nutrūkti darbo sutartis arba planas, susijęs su kelione, stažuote ar konferencija.

Svarstyklės Gali kamuoti nerimas. Nesiseks rasti bendros kalbos su kolegomis arba tiesiog nežinosite, kaip elgtis, jei buvo pažeisti jūsų interesai, likote neinformuoti ar pan. Gali būti, kad staiga nutrūks jums svarbus ryšys, sutartis, atsiras priešų.

Skorpionas Jei šiandien daug bendrausite, per neapdairumą galite "atskleisti kortas" slaptiems priešininkams, manydami, kad jie jūsų draugai. Nebūkite pernelyg patiklūs ir atviri, jei nenorite įgyti konkurentų savo verslui ar darbui. Nešvaistykite pinigų.

Šaulys Šiandien jausite globalinį nerimą, kad aplink tiek daug neteisybės, melo, o jūs negalite nieko padaryti, kad jo būtų mažiau. Dar sunkiau, jei jūsų pačių sąžinė suteršta. Jos graužatis gali paskatinti atskleisti kažkokią paslaptį, atlikti atgailą.

Ožiaragis Nuotaika bus labai permaininga. Suprasite, kad ne visiems patinka jūsų originalumas, nenuoseklumas, tačiau nepajėgsite veikti tiksliai pagal taisykles, laikytis grafikų, instrukcijų. Galite neišlaikyti kažkokio jums skirto išbandymo.

Vandenis Jums nestigs veiklumo, išmonės. Viską darysite labai estetiškai ir su fantazija. Galbūt kažkokiam reikalui išleisite mažiau pinigų, nei planavote, t. y. gausite norimą rezultatą su mažiausiomis sąnaudomis.

Žuvys Šiandien geriau seksis atlikti greitus, nereikalaujančius gilesnių apmąstymų ar kantrybės darbus. Pravartu gludinti aštrius kampus asmeniniuose santykiuose, ieškoti kompromiso, taikytis, jei nesate įsitikinę, kad metas juos lyg žaibu nukirsti.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą