Horoskopas sekmadieniui, vasario 11 d.

Avinas Tikriausiai pavyks susitarti dėl aktualaus reikalo, tačiau tai gali kainuoti. Už paslaugą neišvengsite įsipareigojimo, kuris tikrai nebus pamirštas. Būsite išradingi, tad jums pasiseks be didelių išlaidų šventiškai nustebinti mylimą žmogų.

Jautis Aktualūs bus mokslo, kultūros, teisės arba su užsieniu susiję reikalai. Neignoruokite perspėjamų užuominų, jei darote kažką nelabai legalaus, ruošiatės kelionei, egzaminui, ataskaitai ar pan. Būtinas ypatingas atidumas kelyje.

Dvyniai Nelengva diena. Gali būti apmaudu, kad jums tenka įtemptai darbuotis, o kiti reikalauja neįmanomų dalykų ir nenori niekuo padėti. Kontroliuokite savo žodžius, kad netektų dėl jų gailėtis. Neprovokuokite agresijos.

Vėžys Labai intensyvi diena. Vyks diskusijos, renginiai, pristatymai, gausiai prisisemsite įspūdžių. Tačiau vakare pasijusite tokie pavargę ir tokie neatsparūs blogoms įtakoms, svaigalams, kad visą dienos sėkmę galite pakišti šuniui po uodega.

Liūtas Tyliai, ramiai ruoškitės tam, ko norėtumėte. Vertėtų blaiviai įvertinti savo santykius su kitais žmonėmis. O ypač svarbu visuose darbuose šiandien išlaikyti blaivią galvą tiesiogine prasme, antraip galite sukelti avariją, susižaloti ar susirgti.

Mergelė Jūsų nuotaika bus permaininga, fortūna - taip pat. Džiugins meilė, kūryba, menas, tačiau nervins dalykai, susiję su technika, uždelstais įsipareigojimais, įvairiais gedimais ir šeimos narių bėdomis.

Svarstyklės Šiandien labai norėsite pramogų, meilės, dovanų. Kad skubiau sutvarkytumėte svarbų reikalą, būsite linkę papurtyti piniginę arba kažkaip rizikuoti. Noras lengvai pasipelnyti ar kažkuo nedorai pasinaudoti gali sukelti problemų.

Skorpionas Bus kontaktų su žiniasklaida arba šiaip turėsite rūpestį, susijusį su informacija. Galbūt teks eiti į pokalbį dėl darbo, o tos srities dalykinių žinių stoka vers nerimauti. Išties galite leptelti ką nors nederamo ir tuo pakenkti savo įvaizdžiui.

Šaulys Šiandien bus sunku susikaupti konkrečiai veiklai. Jei vakare laukia šventinis renginys, meilės pasimatymas, tai visą dieną kažko nerimausite, jausite emocinę įtampą. Lengva susipykti su partneriu, namiškiais.

Ožiaragis Prieštaringa diena. Dirbti nesinorės, bet smagesniems užsiėmimams energijos nestokosite. Galite suintriguoti priešingos lyties atstovą. Jauskite saiką išlaidaudami.

Vandenis Rytą nemažai nuveiksite ir savo aktyvumu džiuginsite aplinkinius. Tačiau netrukus pasijusite išsisėmę ir prisirinkę blogų emocijų ar net ligų sukėlėjų, nes pablogės savijauta.

Žuvys Būsite nusiteikę iš peties darbuotis, tačiau nestigs įtampos, nesusipratimų. Jei dėl kažko konkuruojate, susidursite su labai ambicingais varžovais. Nekokia diena reikalams su pareigūnais.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą