Horoskopas šeštadieniui, kovo 30 d.

Avinas Aktualūs bus verslo sutarčių, nuosavybės, uždarbio klausimai. Pasižymėsite nebloga komercine uosle. Kažkas gali jus paremti materialiai arba suteikti naudingos informacijos, tačiau jei to tikėjotės be jokių sąlygų, teks šiek tiek nusivilti.

Jautis Ši diena bus nuotaikinga, ypač jei susitiksite su giminaičiais ar artimais draugais, nevengsite nuoširdžių pokalbių, diskusijų, konsultacijų. Aktyviai suksitės, jei užsiimate reklamos, žiniasklaidos veikla, tarpininkavimu.

Dvyniai Nuo pat ryto galite jausti nerimą dėl šeimos narių sveikatos ir gerovės. Popiet galbūt teks aiškintis dėl kažkokių neįvykdytų įsipareigojimų. Neliekite pykčio ant artimų žmonių. Vakare jums turėtų pavykti sušildyti šeimyninį židinį.

Vėžys Tikriausiai ši diena nebus tokia kasdieniška kaip tikėjotės. Kils pagunda ištrūkti į pasimatymą ar renginį. Nesvarbu, kokiu būdu, bet sieksite būti mylimi, populiarūs. Būtų geriau, kad nesiveltumėte į abejotinas aferas.

Liūtas Tikėtina, kad neblogų vilčių suteiks su įsidarbinimu, darbu arba karjera susiję reikalai. Dėl grožio, komforto ir sveikatos būsite linkę palengvinti piniginę.

Mergelė Regis, padidėjusi konkurencija kurstys slaptas aistras, skatins ambicijas. Nusimato neramus pasiruošimo bruzdesys, jei esate pakviesti į svečius ar pasimatymą. Jei kažkam norite padaryti ypatingą įspūdį, jums tai pavyks.

Svarstyklės Šiandien ypač stenkitės išsaugoti savo finansinę pusiausvyrą, išlaikyti užsakovus. Kadangi labiau trauks išlaidauti, o mintys suksis apie pramogas, prireiks didesnės savikontrolės.

Skorpionas Gali būti, kad šiandien teks bendrauti su žmonėmis, atvykusiais iš toli arba aplinkiniams pasakoti savo kelionių įspūdžius, ateities planus. Gana palanki diena reikalams, susijusiems su švietimu, teisėtvarka, tarptautiniais ryšiais, mokslu.

Šaulys Tikėtinas apsisprendimas, susijęs su darbu, partneryste. Turbūt ruošitės kažkam pateikti reikšmingą pasiūlymą ar jį priimti. Derėtų daugiau geranoriško dėmesio parodyti kolegoms, nes tai jums padės sustiprinti savo profesines pozicijas.

Ožiaragis Iš toli esančio draugo arba iš aukštesnės institucijos galite gauti žinią. Gerų vilčių gali suteikti pažįstamo ir įtakingo asmens dėmesys. Jeigu turite svarbių darbų, vizitų, pozityviai nusiteikite ir nevėluokite. Tinkama diena susirinkimams, renginiams.

Vandenis Šiandien jus gali suintriguoti atsiskleidę dominančio asmens slapti motyvai bei jūsų nuomonių bei skonių skirtumai. Ne visos gražios viltys pasiteisins, ypač jeigu vienam iš jūsų reikia tikrų jausmų, dalijimosi viskuo, o kitam - tik slapto romaniuko.

Žuvys Jei iš ryto gausite dosnų pasiūlymą, protingai viską aptarkite ir pasiskaičiuokite, ką gausite jį priėmę. Realiai įvertinę situaciją ir protingai susiderėję, nemažai išlošite. Turbūt neišvengsite įtampos, jei dirbate vadovaujamą darbą.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą