Horoskopas trečiadieniui, balandžio 3 d.

Avinas Aktualūs bus nuomos, komercijos, žemės nuosavybės, reklamos, ryšių, verslo sutarčių klausimai. Atkreipkite dėmesį į žiniasklaidos pranešimus, pažįstamų ir artimų žmonių pastabas ir pasitelkę intuiciją atskirkite grūdus nuo pelų.

Jautis Pasistenkite iki pietų atlikti darbus, kurie reikalauja aktyvumo, komunikabilumo, iškalbos, nes vėliau tai nebe taip gerai seksis. Tuomet visos jūsų mintys jau kryps tik į asmeninius reikalus, savo buitį, šeimą.

Dvyniai Jus lydės puiki nuotaika. Bus progų užmegzti ar atnaujinti pažintis, simpatijas. Palanku sudarinėti sutartis, dalyvauti pristatymuose, pramogų renginiuose. Su mylimais žmonėmis, vaikais bendraukite švelniau, be diktato.

Vėžys Šiandien turėsite galimybių susitarti dėl jums aktualių dalykų, gal kūrybinio projekto ar naujų pareigų. Tikėtina, kad imsite rimtai galvoti apie veiklos bei gyvenimo būdo, vietos ar sąlygų keitimą. Gali dominti modernios techninės prekės.

Liūtas Rytas leis produktyviai padirbėti, o jei ieškote darbo - rasti dominantį variantą. Popietė žadins konkurencijos, varžybų dvasią. Kita vertus, jus gali nustebinti išryškėję ne itin draugiški bendradarbių, partnerių motyvai.

Mergelė Pasižymėsite ypatinga įžvalga, kūrybingumu, sugebėsite sukurti traukos lauką ir daryti įtaką aplinkiniams. Iš ryto seksis tarpininkauti, popiet - tvarkyti finansinius reikalus, derėtis. Įtampa dėl šeimos bėdų gali kilti namuose.

Svarstyklės Gana palanki diena reikalams, susijusiems su finansais, teisėtvarka, tarptautiniais ryšiais, mokslu, jaunimo ugdymu. Jei norite įsidarbinti, pravartu peržiūrėti darbo pasiūlymus ir už šalies ribų.

Skorpionas Ši diena palanki vizitams į oficialias institucijas, kontaktams su valdininkais, teisininkais, politikais. Jei ieškote darbo, tikėtinas reikšmingas dalykinis pokalbis arba anksčiau vykusio konkurso, egzamino rezultatas.

Šaulys Diena bus nuotaikinga, o gal ir naudinga, ypač jei susitiksite su draugais, nevengsite naujų pažinčių bei bandymų įsitraukti į naują kompaniją, veiklą ar hobį. Eikite į konkursus, dalyvaukite renginiuose, konferencijose - tai išties pravers.

Ožiaragis Bendravimui ir veiklai stimulą jausite tik iki pietų. Popiet ieškosite būdų, kaip pasislėpti nuo šurmulio, bet kokių raginimų ir aiškinimų. Norėsis ramybės, vienatvės. Pasisaugokite virusinių infekcijų - jos bus itin kibios.

Vandenis Šiandien jūsų nuotaika bus kintanti - iki pietų atrodysite lyg apsnūdę, užsisvajoję, o vėliau tapsite emocionalūs, aktyvūs. Seksis protinė veikla, publikacijų ruošimas. Galimi svarbūs kontaktai su specialistais, užsieniečiais ar pan.

Žuvys Tikėtinas svarbus susitikimas ar pažintis, kuri išplės jūsų galimybes. Jei labai pasistengsite, jums pavyks sureguliuoti verslo reikalus, pritraukti naujų klientų, sutvarkyti nuosavybės dokumentus, susitarti dėl kredito ar nuolaidos.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą