Horoskopas sekmadieniui, liepos 7 d.

Avinas Aplinkiniams atrodysite įdomūs ir žavūs. Tikriausiai savo meilės objektą nudžiuginsite atviresnėmis nei paprastai emocijomis, jausmais. Galvosite ir kalbėsite apie keliones, viešnages, meilės pasimatymus. Kai ką turbūt išties realizuosite.

Jautis Nusimato nedidelės permainos į gera praktinėje veikloje, šeiminiuose santykiuose, meilėje. Regis, domėsitės grožio bei komforto prekėmis ir turbūt ką nors modernaus įsigysite.

Dvyniai Pasižymėsite noru bendrauti, kaupti informaciją. Palanku pratęsti komercines, tiekimo, reklamos sutartis. Galima trumpa, bet įspūdinga kelionė. Galbūt atnaujinsite kažkada nutrūkusią draugystę ar meilės romaną.

Vėžys Būsite linkę atsiriboti, užsisklęsti, jei artimieji nenorės jūsų suprasti. Nereikėtų sureikšminti menkų nesėkmių. Stenkitės įkūnyti savo kūrybinius sumanymus ar realizuoti planus, susijusius su nekilnojamuoju turtu, asmeniniu verslu.

Liūtas Neblogai klostysis visi santykiai, pasitaisys savijauta, nuotaika. Palankus metas užsiėmimams su vaikais, sportui bei romantiškiems pasimatymams, pobūviams. Aplinkinius žavės jūsų aistringumas, kūrybingumas.

Mergelė Jus gali traukte įtraukti įvykių ir darbų sūkurys. Galite gauti neblogą pranešimą, susijusį su sveikata, darbu ar finansais. Arba sužinosite naujieną apie šeimos nario sėkmę darbo konkurse, egzamine ar meilėje.

Svarstyklės Šiandien gali įvykti tam tikras lūžis asmeniniuose santykiuose. Tikėtina, kad į gera, nes sumaniai gludinsite aštresnius kampus, mokėsite rasti kompromisą, suderinti interesus. Turėtų pagerėti ir meilės reikalai, ir santykiai su vaikais.

Skorpionas Yra nemaža tikimybė, kad jums pasiseks išsirūpinti norimą finansinę paramą, kreditą, suderinti išsimokėjimo terminus, palūkanų normas ir pan. Pasistenkite pagerinti santykius su asmeniu, nuo kurio priklauso finansinis stabilumas.

Šaulys Galite sudalyvauti įdomiame renginyje. Tikriausiai pajusite įkvėpimą ryžtingiau imtis žygių, darbų, sumanymų. Aktyviai reikšite savo nuomonę ir jūsų neabejotinai klausysis. Aplinkinius galite nustebinti savo patyrimais ar pasiekimais.

Ožiaragis Regis, šiandieną teks iš peties padirbėti. Jei norite atsikratyti įkyrių bei slogių minčių, susijusių su darbine, šeimine situacija ar sveikata, neatsisakykite galimybės nekasdieniškai praleisti vakarą.

Vandenis Nestigs švelnių jausmų, romantiško polėkio, priešingos lyties dėmesio. Galimas kolektyvinis renginys, bendraminčių, senų bičiulių susitikimas, pasimatymas su buvusia simpatija ar pan. Turbūt trumpam išsiveršite iš kasdienybės gniaužtų.

Žuvys Kūrybinėje ir bet kokios diagnostikos srityje turėtų sektis, bet kiti reikalai klostysis ne taip gerai. Jei imsite reikšti asmenines ambicijas, demonstruoti iniciatyvą, atkaklumą, galite likti nesuprasti. Gali išaiškėti kažkokios intymios paslaptys.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą