Ruduo: būk madinga aklai nesivaikydama madų

 

Ruduo jau čia, o tai reiškia, kad spintoje ieškome šiltesnių drabužių drabužių. Bet kokie jie turi būti šį rudenį? Stilistė, tinklaraščio apie madą TryOn.lt autorė Kristina Danilevičė sako, kad norėdama išlikti stilinga neprivalai bėgti į parduotuvę ieškoti naujausio mados klyksmo. Susikurti savitą ir naujausias tendencijas atitinkantį stilių gali iš to, ką jau turi savo spintoje.

„Kiekvienas sezonas atneša vienokias ar kitokias mados naujienas, kurios padeda mums ir toliau formuoti savo stilių atsižvelgiant į sezoną, oro sąlygas, nuotaikas. Bet ar visada reikia tų tendencijų vaikytis šluojat parduotuvių lentynas? Manau, užtektų savo garderobą papildyti vienu kitu „trendiniu“ apdaru ir kurdamos bei tobulindamos savitą asmeninį stilių galime išlikti madingos“, - įžvalgomis dalijosi K. Danilevičė.

Mados žinovė šį sezoną išskiria keletą ryškių tedencijų.

Pasak jos, raudona – šio sezono spalvų karalienė. Tai byloja paprastas dalykas: užėjusi į bet kurią aprangos parduotuvę rasi kažką raudono ir dažniausiai – gausiai.

Populiarus ir spalvotas kailis: ryškios spalvos, įvairus ilgis. Švarko–kelnių, taip vadinamas „pižaminis kostiumas“ – šio sezono must have. Gėlės: gėlėtos suknelės, sijonai, palaidinės, gėlių aplikacijos. Jomis puošiama viskas, kas tik įmanoma.

Kalbantys drabužiai – irgi vis dar madingi: šūkiai, frazės ant marškinėlių, džemperių, kelnių. Dar vienas trendas – sidabro žvilgesys. Lyg viešnios iš ateities sijonai, striukės ir batai žvilga sidabru, toks vaizdas, tarsi veidrodžio šukės būtų pažirę drabužinėj.

Ir be abejo – „Odė odai“. Odos šį sezoną daug: sijonai sukelės, kelnės, švarkai ir striukės. O jei ji dar lakuota – tu pirmose gretose tarp madingiausių. Dar svarbu diržu paryškintas juosmuo – juosiame paltus, svarkus, palaidines.

„Vasariniai, rudeniniai, pavasarinai rūbai – retas mano naudojamas apibrėžimas, daugelis rūbų yra tinkami dėvėti ne vieną sezoną, o ištisus arba beveik ištisus metus. Pavyzdžiui, gėlėta ilga, lengvo audinio suknelė puikiai tiks ir rudeniui, ir vėsiam vasaros vakarui. O džinsinį švarką aš dėviu tris sezonus iš keturių!“, - pastebėjo tinklaraštininkė.

Pasak jos, dėvėtų rūbų krautuvėje įsigytas juodas žvyneliais siuvinėtas sijonas gali būti nepakeičiamas ištisus metus, tiek tam tikroms progoms, tiek kasdienai. „Pižaminis“ kostiumas pagelbės tiek darbe, susitikimuose, tiek švetinei vakarienei. O džinsų ir baltų marškinių duetas visada leis jaustis užtikrintai. Tačiau reikėtų rinktis įdomesnio kirpimo marškinius, derinti įmantrenę avalynę.

„Kiekvieną šių metų rudens derinį kūriau miksuodama sezono naujienas ir drabužinėje jau esančius lobius tarnaujančius ne vieną sezoną. Tad drąsiai galiu teigti, kad aklai mados tedencijų nesivaikau. Nestoviu eilėje prie naujausios rankinės ir nesistumdau dėl paskutinės mano dydžio naujausios kolekcijos suknelės, nors madą myliu ir labai, draugauti stengiuosi su ja protingai.

Mėgstu apsipirkinėti visur: tiek masinės mados rūbų gamintojų parduotuvėse, tiek įdomesnėse vietose, pavyzdžiui „Urmo“ pekybos miestelyje Kaune, kur gausu išparduouvių ir butikėlių. Esmė tikrai ne iš kur ir už kiek tas daiktas ar rūbas, o kokia jo kokybė ir kaip jį derinsi. Kur dėvėsi, kaip su juo jausies ir kokią žinutę transliuosi sukūręs savo stilų. Kiekvienas sezonas yra nuostabus, kaip ir mes – kaskart kitokie su savo mada bei nuotaikom, tereikia tuo džiaugtis“, - pastebėjo tinklaračio TryOn.lt autorė.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą