Nuotraukos autorius: 123rf.

Jūsų namuose nenori augti kambarinės gėlės? Yra kas padės garantuotai

Ne visiems augalams bute augti tinkamos sąlygos. Visgi yra vienas būdas, padedantis gėlėms sparčiau ūgtelėti ir gražiau atrodyti – tam prireiks tik banano, tiksliau, jo žievelės. Pasirodo, ši į šiukšlių dėžę įprastai keliaujanti atlieka yra labai naudinga.

Banano žievę drąsiai galima dėti į gėlių vazoną, rašo novate.ru. Beje, patariama naudoti jau gerokai sunokusio banano žievę.

Banano žievelės skaidysis ilgai, todėl augalus net kelias savaites aprūpins maistinėmis medžiagomis, mineralais ir mikroelementais – viskuo, kas būtina jiems greičiau augti.

Bananai turi daug kalio, kas ir padeda naminėms gėlėms sparčiau augti. Beje, susmulkintos žievelės jums užteks ne vienai savaitei.

Pirmiausia į indą įpilkite drenažo granulių, geriausia naudoti keramzitą. Po to įdėkite storą banano žievės sluoksnį. Žievelės, priklausomai nuo indo dydžio, galima kloti tris ar keturis sluoksnius. Užpilame dirvožemiu ir palaistome. Palaukite parą ir sodinkite augalus.

Gėlių sodinimas į vazoną su žievelėmis niekuo nesiskiria nuo jums įprasto. Vienintelis dalykas, kurį reikia prisiminti – pirmosiomis savaitėmis augalui reikės daug drėgmės. Tačau ir jos nereikėtų per daug, kitaip gali atsirasti pelėsis.

lrytas.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą