Kopk į Alytaus rajono piliakalnius ir pildyk piliakalnių pasą

Įgyvendindamas projektą „Dzūkijos kraštovaizdžiai. Ką mena kalnai ir kalvos“ Alytaus kraštotyros muziejus kviečia keliauti ir kopti į Alytaus rajono piliakalnius. Kad tai daryti būtų dar įdomiau – rink antspaudus keliautojo po Alytaus rajono piliakalnius pase.

Kur įsigyti ir kaip naudoti pasą?

1. Užsuk į Alytaus kraštotyros muziejų (Savanorių g. 6) ir pasiimk nemokamą keliautojo po Alytaus rajono piliakalnius pasą. 

2. Keliaudamas po piliakalnius nusifotografuok šalia jų – tai bus įrodymas, kad apsilankei prie vieno ar kito piliakalnio. 

3. Atvykęs į Alytaus kraštotyros muziejų užsidėk specialiai sukurtą piliakalnių keliautojo antspaudą.

4. Spalio 14 d. 17 val. atvyk į pasibuvimą „Keliavau, buvau, piliakalnius mačiau“ Alytaus kraštotyros muziejuje ir, jei surinkai daugiausiai antspaudų – pasiimk savo apdovanojimą! Visus antspaudus bus galimybė užsidėti ir šio renginio metu.

Žygiai pėsčiomis, dviračiais ir automobiliais

Keliauti po Alytaus rajono piliakalnius padės ir trys Alytaus kraštotyros muziejaus organizuojami žygiai. Rugsėjo 5 d. vyks dviračių žygis po Miroslavo apylinkių piliakalnius. 42 km ilgio maršrutas nusidrieks per Alytaus r. Kaukų-Obelytės, Papėčių, Žilvios piliakalnius. Kelionė netrumpa – tad žygio dalyviai raginami pasirūpinti savo vandens atsargomis, užkandžiais. Startas – 10 val. nuo Miroslavo bažnyčios. Daugiau informacijos el. p. arturas.balciunas@alytausmuziejus.lt arba tel. +37068529932 (darbo valandomis). 

Rugsėjo 26 d. pėsčiomis lankysime Alytaus miesto piliakalnius, o spalio 10 d. vyks automobilių žygis po Poteronių, Punios ir Gerulių piliakalnius. Daugiau informacijos apie žygius jau netrukus. 

Papildomą informaciją suteiksime ir į visus Jūsų klausimus atsakysime atsiimant keliautojo po Alytaus rajono piliakalnius pasą. 

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Alytaus kraštotyros muziejaus informacija

 

 

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą