Kraštotyros muziejuje – meilės laiškų paroda

Ar esate gavę ranka rašytą meilės laišką? Galbūt patys juos rašėte? Spalio 9 d. (penktadienį) 16 val. Alytaus kraštotyros muziejus kviečia praverti slapčiausias duris ir pajausti nuoširdžiuose, neretai intymiuose ir jausminguose laiškuose išsaugotas meilės istorijas. 

Pavadinimas „Labas, Brangi Violeta!“ išduoda, jog pagrindinis parodos akcentas yra partizano Konstantino Baliukevičiaus-Rainio 1945 m. rašytas laiškas ištremtai vaikystės draugei Violetai. Deja, tai – nelaimingos meilės liudijimas – jiems taip ir nebuvo lemta susitikti. Įdomu tai, jog kartu su šiuo laišku iki šiol yra išlikęs ir obels žiedas... „Siunčiu <...> ir lietuviškos obels žiedą, kuri taip gražiai, kaip karalienė, žydi po mano langu, ilgam, labai ilgam atminimui...“, – rašė Kostas. 

Greta meilės laiškų parodoje išvysite ir senųjų atvirukų, laiškų rašymo vadovėlių bei kitos specialiosios literatūros. Čia galėsite rasti visą pluoštą pamokymų, rekomendacijų ir konkrečiai situacijai tinkančių laiškų pavyzdžių. Apsilankę parodoje ir pasisėmę įkvėpimo viliamės gal ir patys parašysite laišką mylimajam, artimajam ar tiesiog sau... 

Renginyje privaloma dėvėti veido kaukes, dengiančias nosį ir burną, laikytis saugaus atstumo bei kitų LR sveikatos ministerijos rekomendacijų. 

Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas.

Alytaus kraštotyros muziejaus informacija

 

Komentarai

  • Hilary Franco
    prieš 20 minučių
    Mane paliko aštuonerių metų vyras. Nevalgiau ir su niekuo nekalbėjau, daug verkiau, buvau tokia prislėgta, kad dėl viso streso atsidūriau ligoninėje. Vieną dieną internete ieškojau pagalbos, nes aš jį labai myliu ir juo rūpinuosi ir aš tiesiog noriu, kad jis grįžtų namo. Radau tiek daug liudijimų apie daktarą Ilekhojie, kad jis išsprendė tiek daug santykių problemų... Buvau priverstas jam paskambinti ir viską jam paaiškinti, nes mačiau daug gerų istorijų apie jį. Jis man pasakė, kad mano vyras grįš po kelių dienų, kai padės man susitaikymo burtą. Padariau kaip liepė ir pateikiau viską, ko prašė ir lygiai po 3 dienų vyras grįžo namo savo noru ir paprašė susitaikyti. Labai džiaugiuosi, kad daktaras Ilekhojie padarė, kaip pažadėjo. Jei norite pagalbos santuokoje, pasikalbėkite su daktaru Ilekhojie. El. paštas gethelp05@gmail.com WhatsApp/Viber +2348147400259

Parašykite komentarą