Meras susitiko su filmukų apie Alytų rusų kalba kūrėjais

Mėgstate naršyti internete? Vadinasi, esate matę šį video apie Alytų rusų kalba. Šį ir kitus video filmukus apie Lietuvos miestus ir miestelius kuria du jauni į Alytų iš Kazachstano gyventi persikėlę žmonės – Aleksandras ir Julija Pekarskai. Juos priėmė Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis.

„Ačiū, kad pristatote mūsų miestą visam pasauliui. Tikiuosi, kad Alytus bus paskutinė jūsų stotelė ir, kad ir kur bekeliautumėt, visuomet norėsite sugrįžti į Alytų“, – A. ir J. Pekarskams linkėjo Alytaus miesto savivaldybės meras N. Cesiulis."

Aleksandras ir Julija gimė ir augo Kazachstane, kurį laiką gyveno Rusijoje, o prieš trejus metus iš Kazachstano atvyko į Lietuvą. Alytuje jie gyvena dvejus metus. Paklausti, kodėl iš visų Lietuvos miestų išsirinko būtent Alytų, sakė, kad atsivertę Lietuvos žemėlapį ieškojo nedidelio miesto tarp Vilniaus ir Kauno. Iš pradžių planavo apsistoti Elektrėnuose, tačiau apsilankę šiame mieste, nusprendė ieškoti kitos gyvenamosios vietos, nes Elektrėnai jiems nepatiko.

Vėliau galvojo gyventi Druskininkuose. Šis kurortinis miestas Aleksandrui ir Julijai paliko gerą įspūdį, tačiau čia apsigyventi jie nesiryžo dėl nemažo atstumo iki Vilniaus ir Kauno. Tuomet Aleksandras ir Julija atvyko į Alytų, čia įsigijo būstą ir pradėjo kurti savo ateitį. Abu šiuo metu dirba grafinio dizaino srityje ir keliaudami po Lietuvą kuria video filmukus. „Alytuje – daug žalumos, grynas oras, gatvėse nėra kamščių, žmonės draugiški ir paslaugūs“, – Alytaus miesto privalumus vardijo Lietuvos Respublikos pilietybę turintis Aleksandras.

Daugybę privalumų šie jauni žmonės įžvelgia ir kituose Lietuvos miestuose. Kol kas jie apkeliavo pietinį šalies regioną. Kiekvienas šio regiono miestas ar miestelis, anot jų, – savitas ir gražus. Prieš keletą dienų Aleksandras ir Julija lankėsi Aukštadvaryje, o artimiausiu metu ketina vykti į Šiaulius, Panevėžį, planuoja pamatyti Nidą ir Plungę. Šių jaunų žmonių tikslas – aplankyti visus Lietuvos miestus ir miestelius, tad belieka jiems palinkėti didelės sėkmės.

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą