Rudens gėrybių paroda tapo tikrąja puota gyvūnams!

Mažieji įsitikinę: jeigu norime išlikti sveiki, turime sveikai gyventi bei sveikai maitintis. O kaip su naminiais ir laukiniais gyvūnais?

Brangindami ir tausodami gamtos teikiamas gėrybes, nutarėme, kad daržoves, iš kurių buvo pagaminti eksponatai parodai būtų smagu pasidalinti su gyvūnais. Pasakyta-padaryta. Dėkojame mūsų darbuotojoms – ūkininkėms: Irenai, Alytei ir Onutei, šeimoms, kurios pasirūpino, kad visos daržovės iš projekto „Augalų pasaulyje“ parodos atitektų jų augintiniams. 

Na, o sumanymas kilo vieno organizuoto projekto „Augalų pasaulyje“ metu – surengti parodą iš savo užaugintų daržovių ir augalų. Vaikai drauge su pedagogais ir tėveliais gamino, pjaustė, raižė, darė eksponatus parodai.

Ir štai rudens karalystėje daržovių puota: moliūgas tarytum balionas išpūstas, agurkų žaliasis orkestras, burokas šalia morkos nugulęs, ropės išdidžiai žiūri, o štai ir dėdulė kopūstas.

Akys raibo nuo išsiraizgiusių morkų kerų, vos pakeliamų moliūgų ar netikėtų spalvų žiedų pynių, įvairiausių vaisių bei daržovių. 

Rudens gėrybių puota: ir žmonių akims paganyti, ir gyvūnų maisto racionui praturtinti.

 „Nykštuko“ administracija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą