Paskutinį skambutį švenčiantiems abiturientams – savivaldybės dovanos

Alytaus rajono savivaldybė pakvietė abiturientus kartu praleisti vakarą Alytaus miesto teatre ir padovanojo bilietus į spektaklį, skirtą valstybės atkūrimo šimtmečiui. Gyvenimo kelią besirenkantys jaunuoliai žiūrėjo spektaklį „Pamatai iš Mindaugo pilies. Netikras akmuo“.

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas pabrėžė, kad šiandien itin svarbu ugdyti jaunų žmonių pilietiškumą ir patriotiškumą. „Labai svarbu, kad jauni žmonės suprastų, pažintų istoriją, prisiliestų prie jos, pajustų ją širdimi“, – sako meras.

Prie Alytaus rajono savivaldybės susirinkusius abiturientus pasitiko savivaldybės mero pavaduotojas Arvydas Balčiūnas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Česlova Mocevičienė, vyriausioji specialistė (tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė) Gabrielė Brazauskienė.

„Kaip smagu matyti tiek daug jaunų, gerai nusiteikusių žmonių“, – linkėdamas visiems sėkmės, sakė vicemeras ir kiekvienam jaunuoliui paspaudė ranką.

Rajono abiturientai ir juos atlydėję mokytojai buvo pakvieti bendrai nuotraukai. Šiais metais brandos egzaminus laiko 112 Alytaus rajono gimnazijų abiturientų. Rajone yra 6 gimnazijos.

Kartu su abiturientais spektaklį Alytaus miesto teatre žiūrėjo vicemeras A. Balčiūnas, klasių auklėtojai, mokyklų direktoriai, socialiniai darbuotojai.

Projektą „Žydėk, kur pasėtas“ inicijavo Alytaus miesto teatras, siekdamas vienyti pastangas ir ugdyti jaunų, perspektyvių, išsilavinusių žmonių ryšį su gimtuoju kraštu, nes kaip ir kasmet, dalis jų savarankišką gyvenimo kelią pradės užsienyje, tačiau tik nedaugelis vėliau sugrįš į gimtus namus.

Alytaus miesto teatro spektaklis „Pamatai iš Mindaugo pilies. Netikras akmuo“ – tai vienos giminės, vieno namo istorija, kupina istorinių peripetijų ir asmeninių dramų. Skirtingos kartos, skirtingi likimai, tačiau nepriklausomai nuo istorijos vingių, visada išlieka amžini siekiai - visi nori mylėti ir būti mylimi, kurti savo laimę ir, iškilus grėsmei, kautis dėl jos. Spektaklis primena pačių, tėvų ar senelių gyvenimo istorijas.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą