Kviečiame registruotis Alytaus miesto gimtadienio eisenoje „Vainikas soscinei“

 

Artėja gražiausia ir masiškiausia Alytaus miesto gimtadienio šventė! Šiemet, prisiminus alytiškio rašytojo Jurgio Kunčino kūrybą, ji pavadinta „Vainikas soscinei“. Gausią įspūdingų renginių pynę tradiciškai pradės miestiečių mėgstama eisena.
Įmonės, organizacijos, institucijos, seniūnaitijos, sporto, meno kolektyvai ir visi norintys jau dabar kviečiami tapti šventinės eisenos „Vainikas soscinei“ dalimi ir registruotis adresu https://bit.ly/2XX2LVU. Užsiregistravusieji bus individualiai informuoti apie eisenos rikiuotę.

Naująja gatve, miestiečių pageidavimu, eisena judės „Per pačią miesto širdį“ ir sustos Rotušės aikštėje, kur bus surengtas iškilmingas Alytaus miesto gimtadienio atidarymas: paskelbtas Garbės pilietis, įteiktos „Kultūros premijos“, „Auksinė žurnalistų plunksna“. Vėliau renginiai persikels į gamtos prieglobstį – prie Mažosios Dailidės įsikurs menų scena, kurioje muzikuos jaunimo pamėgtos grupės, vyks alternatyvaus ir gatvės meno reiškiniai, o sutemus žemę ir dangų nušvies nakties fejerija. Dainų slėnyje didžiojoje scenoje gros čia kuriantys bei iš Alytaus kilę muzikantai, didžiausios Lietuvos scenos žvaigždės. Sekite naujienas ir netrukus sužinosite, kas sveikins Alytų ir jus.
Dainų slėnio prieigose gerą nuotaiką kurs liaudiškos kapelos ir etninės kultūros puoselėtojai bei vaikų balsai, o šurmuliuojanti tautodailininkų ir amatininkų mugė pakvies išsirinkti tai, kas skaniausia ir gražiausia.
Alytaus miesto gimtadienį „Vainikas soscinei“ (J. Kunčinas) švęsime birželio 14-16 dienomis, jį rengia Alytaus miesto teatras kartu su Alytaus miesto savivaldybe.
Kurkime „ Vainiką soscinei“ kartu!

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą