Pyragų dienos minėjimas Alytaus policijoje

 

Išsipildymo akcijos inicijuotą Pyragų dieną, kaip ir kasmet, paminėjo ir Alytaus apskrities policija. Lapkričio 6-osios pirmadienio popietę Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojai rinkosi skanauti išradingai ir su meile iškeptų pyragų. Nors norėjosi paragauti visų gardėsių, tačiau teko rinktis ar rudeniniais obuoliais kvepiančio pyrago, ar šimtalapio gabalėlį, šokoladinį keksiuką, vaflių, varškės pyrago ar vadinamųjų grybukų.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovas Alvydas Jurgelevičius džiaugėsi ne tik skanėstų gausa, bet ir kolektyvo noru dalytis savo gerumu. Visiems darbuotojams ir jų šeimoms palinkėjo sveikatos, skatino ne tik pasmaguriauti, bet ir paaukoti likimo nuskriaustiems vaikams. Alytaus policijos bendruomenės surinkti daugiau nei 200 eurų bus pervesti į Išsipildymo akcijos sąskaitą. Pyragų diena taip pat buvo švenčiama Prienų rajono ir Druskininkų policijos komisariatuose, o jų paaukoti daugiau nei 100 eurų taip pat pasieks vaikus. Lazdijų rajono policijos komisariato darbuotojai tądien irgi susibūrė kilniam tikslui. Šis kolektyvas jau 12 metų puoselėja tradiciją padėti vienai iš Lazdijų rajono ar miesto sunkiai gyvenančių daugiavaikių šeimų itin reikalingu pirkiniu. Pyragų dieną darbuotojai pradeda aukoti lėšas, o artėjant žiemos šventėms atrinktai šeimai dovanoja išskirtinę dovaną. Lazdijų rajono policijos komisariato viršininkas G. Krasnickas pasidžiaugė, kad jau teko dovanoti vaikiškų lovyčių ir fotelių su miegojimo funkcija. Šiemet dar viena Lazdijų rajono šeima sulauks kalėdinės dovanos.

Džiaugiamės Alytaus apskrities policijos puoselėjamomis tradicijomis ir noru prisidėti prie šios prasmingos akcijos. Juk policijos šūkis – Ginti. Saugoti. Padėti :)

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą