Tradiciniai Alytaus kultūros centro renginiai šią vasarą nevyks

Daugybę metų kultūros centre vasara prasidėdavo ypatingu renginiu – Dzūkų švente, į kurią visuomet susirinkdavo net iki kelių tūkstančių dalyvių ir žiūrovų. Vėliau estafetę perimdavo tarptautinis Dainavos šalies festivalis, kurio metu buvo organizuojami koncertai ne tik kultūros centre, bet ir Alytaus rajone ar miesto bažnyčiose. Tradiciškai festivalį atidarydavo ir alytiškiams tikrą muzikos šventę dovanodavo Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras. Deja, šiemet dėl pandemijos šie renginiai yra nukeliami į 2021 m. vasarą. Dzūkų šventė numatoma 2021 m. birželio 6 d., o Dainavos šalies muzikos festivalio koncertai vyks visos vasaros metu.

Nors Lietuvoje šiuo metu nėra oficialaus Vyriausybės nurodymo atšaukti vasarą planuojamus renginius, tačiau šalies vadovų pranešimuose užsimenama, kad su karantino pabaiga masiniai renginiai dar nebus leidžiami. Taip pat esant tokiai situacijai nebūtų galima kviesti svečių iš užsienio – dėl šios priežasties tokio mąsto renginiai prarastų dalį savo vertės.
Primename, kad dėl viruso pandemijos jau buvo perkeltas tarptautinis cirko festivalis, turėjęs įvykti kovo 28–29 d. Jei tik situacija pasaulyje leis, cirko festivalis vyks gruodžio 5–6 d.
Nors kol kas ir turime susilaikyti nuo masinių susibūrimų, tačiau situacijai stabilizavusis ir Vyriausybei leidus organizuoti renginius, kultūros centras alytiškius vasarą planuoja kviesti į mažesnius, tačiau jaukius ir smagius lauko renginius. Planai kuriami, scenarijai dėliojami, telieka išlaukti tinkamo meto.

AKC informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą