Baigėsi avarijomis: Alytaus ir Lazdijų pareigūnai vaikėsi du Vokietijoje vogtus BMW

Karštas vakaras ketvirtadienį buvo Alytaus apskrities pareigūnams – sulaikyti du Vokietijoje vogti automobiliai BMW. Abu persekiojami automobiliai pateko į avarijas, jau sulaikytas ir vienas įtariamasis.

Kaip pranešė Alytaus apskrities VPK, ketvirtadienį apie 18 val. 50 min. Alytus r., kelyje Alytus-Seirijai-Lazdijai, netoli Tolkūnų kaimo, Alytaus apskrities VPK kelių policijos patruliams pastebėjus ir persekiojant automobilį BMW 330D X-drive su Vokietijos valstybiniais numeriais, jis sustojo kelkraštyje, o bandantį pabėgti vairuotoją (gim. 1999 m.) sulaikė pareigūnai. Automobilį vairuotojas paliko užvestą, todėl jam nubėgus, automobilis nuriedėjo į griovį ir atsitrenkė į krūmus. Patikrinus duomenų bazėje nustatyta, kad Vokietijoje paskelbta šio automobilio paieška. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Po kiek laiko tą pačią dieną, apie 21 val. 10 min., Lazdijuose, Alytaus apskrities VPK Lazdijų r. PK patruliams persekiojant automobilį BMW 530D su Vokietijos valstybiniais numeriais, jis važiuodamas dideliu greičiu, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su atvažiuojančiu automobiliu „VW Passat“, vairuojamu blaivaus vyro (gim. 1990 m.). Patikrinus duomenų bazėje nustatyta, kad Vokietijoje paskelbta šio automobilio paieška. Automobilio BMW 530D vairuotojas iš įvykio vietos pasišalino, o automobilio „VW Passat“ vairuotojas dėl kairės blauzdos kaulų lūžių, paguldytas į Lazdijų ligoninę. Abu įvykiai tiriami. Buvote kurioje nors įvykio vietoje? Turite nuotraukų ar vaizdo medžiagos? Pasidalinkite vaizdais su kitais lrytas.lt skaitytojais. Viską galite siųsti adresu news@lrytas.lt.

lrytas.lt inf.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą