Pritarta 2020 metų Alytaus miesto savivaldybės mero ir tarybos bei Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus ir administracijos veiklos ataskaitoms

Alytaus miesto savivaldybės taryboje pritarta 2020 metų Alytaus miesto savivaldybės mero ir tarybos bei Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus ir administracijos veiklos ataskaitoms

Kaip pažymėjo jas tarybos nariams pateikę Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis ir Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorė Ona Balevičiūtė, didžiausias 2020 metų iššūkis savivaldos institucijoms buvo COVID-19 pandemija ir karantinas, kuomet teko taikytis prie neįprastų sąlygų, ieškoti naujų darbo organizavimo sprendimų, priimti juos labai greitai. 

Pristatydamas praėjusių metų svarbiausius veiklos akcentus, Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis apžvelgė per metus priimtus esminius savivaldybės tarybos sprendimus, išskirdamas parengtą Alytaus miesto strateginį plėtros planą iki 2030 metų. 

Jame numatytos miesto gairės jo augimui, nuoseklūs žingsniai, kurie kurtų tvarią aplinką, žalią ir jaukų, dirbti bei gyventi patogų miestą. 

Taip pat mero ataskaitoje apžvelgti ir pokyčiai miesto infrastruktūroje, pristatyta Alytaus miesto savivaldybės tarybos komitetų bei komisijų veikla, tarybos posėdžių lankomumas, miesto savivaldybės atstovavimas Alytaus regiono plėtros taryboje. 

Pristatydama 2020 metų Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus ir administracijos veiklos ataskaitą, administracijos direktorė Ona Balevičiūtė, šias pareigas pradėjusi eiti tik šiais metais, pasidžiaugė, kad su savivaldybes užklupusiais iššūkiais Alytaus miesto savivaldybės administracija dorojosi tikrai pakankamai gerai. 

Pristatydama administracijos skyrių darbą, ji akcentavo, kad neįprasta situacija paskatino pereiti prie elektroninių paslaugų teikimo gyventojams bei atkreipė dėmesį, kad pandemija taip pat gerokai „paaugino“ ne tik prastesnį santykį tarp gimstamumo bei mirtingumo, bet ir gerokai kilstelėjo nedarbo lygį, nors natūrali miesto gyventojų migracija ir sumažėjo. 

Su Alytaus miesto savivaldybės  mero ir tarybos bei Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 metų ataskaitomis susipažinti galite čia: 

Alytaus miesto savivaldybės ir mero 2020 m. veiklos ataskaita

Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus  ir savivaldybės administracijos 2020 m. veiklos ataskaita

AMS informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą