Alytaus darželiuose – naujos tvoros ir nuotaikingi vartai


Alytus tikriausiai bus pirmasis Lietuvoje, kuriame atnaujinamos miesto darželių tvoros ir varteliai pasipuoš spalvingais pasakų herojais. Žaismingos ir nuotaikingos figūros ant vartų ir vartelių nuo šiandien puošia 8 miesto darželius. Jie sumontuoti lopšeliuose-darželiuose „Du gaideliai“. „Saulutė“, „Linelis“, „Putinėlis“, „Šaltinėlis“, „Volungėlė“, „Vyturėlis“ ir mokykloje-darželyje „Drevinukas“.
Varteliuose atsispindi ir nauji įstaigų logotipai, tiksliau – darželių pavadinimais tapę pasakų herojai („Du gaideliai“, „Šaltinėlis“). Kiekvienų vartų piešiniuose matyti permatomos erdvės, užpildytos specialiu organiniu stiklu, atspariu lauko sąlygoms. Darželių vartai ir tvorų kuoliukų spalvos skiriasi: vieni mėlyni, kiti geltoni, treti žali ir kt.
Alytuje veikia 15 darželių. Minėtų darželių tvorų įrengimo darbai buvo pradėti pernai metų pabaigoje. Planuojama visus teritorijos aplinkotvarkos darbus užbaigti balandžio mėnesį, o likusius septynis lopšelius-darželius aptverti vasaros pabaigoje.
„Pakeisti tvoras nuspręsta joms per daugelį metų tapus nusidėvėjusiomis ir nesaugiomis. Taip pat jos neatitinka ir Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programų vykdymo bendrųjų sveikatos saugos reikalavimų – juose numatyta, kad tvoros turi būti ne žemesnės nei 1,5 metro aukščio“,– teigia Alytaus miesto savivaldybės administracijos Statybos skyriaus vedėjo pavaduotojas Sigitas Stumbras.
Kiekviename atnaujintame darželių logotipe bus išreiškiamos pagrindinės įstaigos vertybės. Nauji ženklai bus tvirtinami ant fasadų bei plačiai naudojami darželių simbolikoje.
Lopšeliams-darželiams ir Dzūkijos pagrindinei mokyklai aptverti saugumo ir estetikos tikslais miesto biudžete skirta 280 tūkst. eurų.

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą