Patyriminis žygis partizanų takais – tamsoje ir bet kokiu oru

Asociacija „Olita-Orany" kviečia dalyvauti žygyje „Partizanų takais". Šiame žygelyje nepajusime, kaip tuomet jautėsi jie: šąlantys, permirkę, neprivalgę, besikuprinantys žeminėse, kandami gyvių, užspiesti, medžiojami, kankinami, tačiau palaikomi žmonių ir tikėjimo.
Lapkričio 25-ąją, šeštadienį, pusdienio žygyje keliausime tomis pačiomis pamiškėmis, raistais, laukymėmis, kalvomis, upeliais, kurios mena partizanus. Žygį pradėsime po pietų, o baigsime vidurnaktį. Bent trumpai išeisime iš savo komforto zonos.
Aplankysime įvykių liudininkus, mūšių, partizanų žūties, amžino poilsio vietas. Išgirsime laisvės kovų Pietų Lietuvoje tyrinėtojo ir pačių žygeivių pasakojimus, svarstymus ir vertinimus.
Kas? Žygis pėsčiomis
Kada? Lapkričio 25 d., pradžia 14.45 val., pabaiga vidurnaktį.
Kur? Pradžia – degalinės Ulonų g. 33B, Alytuje, prieigose.
Kaip? Užsakytu autobusu (vieta autobuse 3 Eur) nuvyksime į starto vietą Meškučių kaime ir pėsčiomis grįšime į Alytų. Pabaiga – prie Laisvės Angelo.
Kiek? Atstumas apie 30 km, trukmė 8–10 val., maksimalus dalyvių skaičius 50 žmonių. (Laisvų vietų autobuse šiuo metu liko vos kelios, todėl galite atvykti į žygį ir savo transportu, tačiau, jį palikus starto vietoje, po žygio reikėtų iš Alytaus nusigauti pasiimti transporto priemonę, nes į starto vietą negrįšime.)
Partizaniška (atsineštinė) vakarienė – prie laužo. Nepamirškite žibintų, nes didžioji žygio dalis numatyta tamsiuoju paros metu.
Į lapkričio 25 d. žygį partizanų takais būtina registracija elektroniniu paštu olitaorany@gmail.com.
Daugiau informacijos tel. 8 686 16 842 ir feisbuko profilyje https://www.facebook.com/oo.projektas/
Žygis yra projekto „Ekskursijos kitaip. Alytuje ir pakraščiuose" dalis. Jį remia Alytaus miesto savivaldybė.


„Olita-Orany" informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą