Nuotraukos autorius: V.Ščiavinskas

„Ekologistikos“ gaisro byloje įtariami Alytaus ugniagesiai nušalinti nuo tarnybos

Alytuje esančios padangų perdirbimo gamyklos „Ekologistika“ gaisro byloje įtariami miesto ugniagesiai nušalinti nuo tarnybos, ketvirtadienį pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas. „Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Algirdas Bautronis ir šios tarnybos vyriausiasis specialistas Saulius Mockevičius, vadovaujantis Vidaus tarnybos statuto nuostatomis, nuo sausio 30 dienos iki baudžiamojo proceso pabaigos nušalinti nuo užimamų pareigų“, – rašoma pranešime. Jame taip pat teigiama, kad toks sprendimas priimtas „atsižvelgiant į Kauno apygardos prokuratūros pateiktą informaciją dėl kilusio gaisro Alytaus padangų perdirbimo bendrovėje“. Gaisrą padangų perdirbimo gamykloje tiriantys prokurorai apie įtarimus ugniagesiams dėl netinkamo pareigų atlikimo pranešė trečiadienį spaudos konferencijoje.

Prokurorai teigia, kad pareigūnai buvo degusioje gamykloje dar iki gaisro ir matė ten buvusią situaciją, tačiau apie galimus pažeidimus nieko neinformavo, taip pat, pasak prokurorų, „Ekologistikoje“ iki gaisro nebuvo atliekami priešgaisriniai patikrinimai. Dar du Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai apklausti kaip specialieji liudytojai, aiškinantis, ar jie galėjo matyti, jog bendrovėje yra sukrautas didelis padangų kiekis ir į tai nereaguoti.

Gaisras Alytaus Pramonės rajone įsikūrusioje įmonėje „Ekologistika“ kilo spalio 16 dieną, ugniagesiai su ugnimi ir jos padariniais kovojo ilgiau nei savaitę.

BNS ir lrytas.lt informacija

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą