Nemunaičio žmonės puošia savo gyvenvietę

 

Įvažiuojančius į Alytaus rajono Nemunaičio gyvenvietę pasitinka išpuoselėtas alpinariumas. Jį prieš kelis metus įrengė patys gyventojai. Prie gyvenvietės ženklo įrengtą gėlyną žmonės prižiūri, kasmet pasodina naujų augalų.
2012 m pavasarį Nemunaičio gyventojų Danutės ir Gintauto Žiginskų iniciatyva prie gyvenvietės ženklo, buvo pradėtas kurti alpinariumas. Kūrybiniame procese dalyvavo apie 70 seniūnijos gyventojų. Pasak Nemunaičio seniūno Rimanto Avižienio, alpinariumus žmonės pradėjo įsirenginėti ir prie savo namų.
„Yra žmonių, kurie pamatę alpinariumą, savo namų kieme bando sukurti kažką panašaus. Yra tokių, kuriems alpinariumas nepatinka. Tačiau visa, ką žmogus sukuria, reikia nuolat prižiūrėti. Nemunaičio bendruomenės moterys kiekvienais metais sugrįžta prie alpinariumo, kad išrautų ne vietoje išdygusią žolę, kad apkarpytų daugiamečius augalus“, – sakė seniūnas R. Avižienis. Miestelio alpinariumo iniciatoriai Danutė ir Gintautas Žiginskai nepamiršta savo kūrinio ir aktyviai vadovauja jo priežiūros darbams bei patys dirba.

Nemunaičio seniūnijos informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą