„Mankštiada 2018“

2018 m. rugsėjo–spalio mėnesiais Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyriuje vyko „Sveikatiados“ projekto inicijuota veikla „Mankštiada 2018“. Vadovaudamiesi šūkiu, fizinis aktyvumas – būtinas sveikos gyvensenos veiksnys, pradinių klasių mokiniai bei mokytojos pradėjo darbą: kalbėjosi apie mankštą, jos reikšmę mums, kiekvieną rytą pradėdami pamokas atlikdavo mankštos pratimus.

„Mankštinomės ne tik sporto salėje, klasėse, bet ir gryname ore. Pasinaudodami „Sveikatiados“ projekto pasiūlymais, mankštinome ne tik kūną, bet ir akis – pajutus nuovargį pamokų metu, atlikdavome daugelį akių mankštos pratimų“, pasakoja pradinių klasių mokytojos R. Miškauskienė ir S. Kaminskienė.

Rugsėjo 21 d. minėdami Pasaulinę turizmo dieną pradinukai dalyvavo žygyje į gamtą. Jo metu vaikai raginti smagiai pajudėti, patirti įvairių įspūdžių ir aktyviai praleisti laisvalaikį.

Spalio 3 d. visi vyko solidarumo bėgimas ,,Kartu mes galime padėti vaikams“. „Dalyvaudami iniciatyvoje prisidėjome prie paramos Lietuvos ir Ukrainos vaikams“, sako mokytojos.

Spalio 25 d. mokytojos R. Miškauskienė ir S. Kaminskienė pradinukams vedė integruotą kūno kultūros pamoką, kurios tikslas ugdyti nuostatą į sportą, kaip smagią veiklą ir laisvalaikio dalį. Šioje pamokoje pirmokai ir antrokai pristatė sukurtus šuoliukus, jų derinius bei mokė jų visus pamokos dalyvius, o trečios ir ketvirtos klasės mokiniai organizavo įdomius mankštos pratimus. Sportinę veiklą pamokoje aktyvino smagios, linksmos bei draugiškos estafetės. „Smagu buvo visiems kartu sportuoti, nes juk ir mokiniai gali pabūti mokytojais. Džiaugiamės dalyvaudami „Sveikatiados“ projekte ir ugdydami vaikų sveikatą stiprinančius fizinio aktyvumo įgūdžius“, – sako mokytojos.

Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo sk. informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą