Lazdijuose dirbusiam medikui diagnozuotas COVID-19

Šiandien gauta informacija, kad VšĮ „Lazdijų ligoninė“ dirbusiam gydytojui, kurio pagrindinė darbo vieta Marijampolėje, buvo diagnozuotas COVID-19 virusas. Koronaviruso testas medikui buvo atliktas Marijampolėje, po viruso protrūkio jo darbovietėje. Paskutinį kartą minėtas medikas Lazdijų ligoninėje dirbo balandžio 5 dieną Priėmimo - Skubios pagalbos ir Chirurginio profilio skyriuje su operacine ir intensyviąja terapija skyriuose. Ligoninės darbuotojai ir pacientai turėję kontaktą su koronavirusine infekcija užsikrėtusiu gydytoju jau identifikuoti. Pacientai bei personalas, kurie turėjo kontaktą su gydytoju informuojami, jie turės privalomai izoliuotis, jiems bus atliekamas tyrimas dėl koronavirusinės infekcijos patvirtinimo arba paneigimo.

 Situacija iš tiesų grėsminga, tačiau svarbu tai, kad Lazdijų ligoninės darbuotojai aprūpinti asmens apsaugos priemonėmis ir jomis naudojasi. Papildomai informuojame, kad Lazdijų ligoninėje vykdoma dezinfekcija. Kol kas Lazdijuose COVID-19 nėra nustatytas nei vienam dėl šio viruso tirtam asmeniui.

Detalesnė informacija, kai tik bus žinoma, nedelsiant bus pateikiama savivaldybės interneto svetainėje ir Facebook paskyroje.

Lazdijų rajono savivaldybės informacija 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą