Alytaus rajono gydytojai atnaujino paslaugų teikimą

Karantino apribojimams švelnėjant, gydymo įstaigos vėl priima pacientus. Alytaus rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centras šiandien atnaujino ambulatorinių paslaugų teikimą.
„Svarbiausiu išlieka pacientų ir darbuotojų saugumas, todėl prioritetas ir toliau bus teikiamas nuotolinėms paslaugoms – vaistų ir medicinos pagalbos priemonių išrašymui, elektroninių nedarbingumo pažymėjimų išdavimui ir tęsimui, šeimos gydytojo konsultacijoms, būtinųjų tyrimų paskyrimui“ , – sakė Alytaus rajono pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) direktorė Giedrė Ilgūnaitė.
Tiesioginio kontakto su pacientu konsultacija įstaigoje vyks tik tuomet, kai gydytojas nuotolinės konsultacijos metu nuspręs, kad neįmanoma suteikti paslaugų nuotoliniu būdu ir užregistruos pacientą vizitui. Pacientai patys registruotis tiesioginei gydytojo konsultacijai negali.
Be išankstinės registracijos atvykę pacientai į įstaigą nebus įleidžiami.
Pasak PSPC direktorės G. Ilgūnaitės, pacientų priėmimas vykdomas griežtai laikantis infekcijos kontrolės taisyklių, kurių tikslas – iki minimumo sumažinti pavojų užsikrėsti koronavirusine infekcija COVID-19.
Atvykstantiems į įstaigą bus nurodytas tikslus vizito laikas, pacientų bus prašoma atvykti ne anksčiau nei 5 minutės iki vizito pradžios, kad būtų išvengta pacientų būriavimosi ir nereikalingų eilių prie įstaigos. Laukdami patekimo į įstaigą ir įstaigos viduje pacientai privalės laikytis saugaus 2 metrų atstumo.
„Atvykusiam ambulatorinės konsultacijos pacientui bus būtina dėvėti apsauginę veido kaukę, pageidautina, kad mūvėtų vienkartines pirštines. Pacientą, esant būtinybei, gali lydėti tik vienas asmuo, taip pat dėvintis veido apsaugos priemonę. Atvykus į įstaigą bus matuojama kūno temperatūra, dezinfekuojamos rankos ir tikrinami registracijos duomenys. Pacientas privalo turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą“ , – sakė G. Ilgūnaitė.
Tiesioginės konsultacijos bus vykdomos ilgesniais intervalais, kadangi po kiekvieno vizito bus dezinfekuojamos ir vėdinamos patalpos.
Gydytojų odontologų planinės paslaugos bus atnaujintos nuo gegužės 18 d.
Paslaugų teikimas atnaujintas visose penkiose PSPC ambulatorijose.


Alytaus rajono savivaldybės informacija

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą