Nuotraukos autorius: V.Balkūnas

Naujienos SEB banko klientams: teiks mokėjimo pagal telefono numerį paslaugą

SEB bankas savo klientams teiks mokėjimo pagal telefono numerį paslaugą. Klientai, žinodami gavėjo telefono numerį, galės pervesti pinigus ne tik kitiems SEB programėlės naudotojams, bet ir kitų bankų Lietuvoje klientams.

Tokią paslaugą SEB teikia pirmasis prisijungęs prie specialios Lietuvos banko infrastruktūros, leidžiančios banko klientams susieti telefono numerį su savo banko sąskaita. Vos tik prie šios infrastruktūros prisijungs kuris nors kitas bankas Lietuvoje, SEB banko klientai galės pervesti pinigus žinodami tik gavėjo telefono numerį, ir ne tik SEB, bet kito banko klientams. SEB pranešime skelbia, kad mokėjimą pagal telefoną numerį bus galima atlikti bet kuriam gavėjui, kuris bus susiejęs savo telefono numerį su banko sąskaita, – užteks pasirinkti jį iš telefono adresų knygutės. Naujos paslaugos funkciją SEB banko klientai gali aktyvinti pasirinkę atnaujintos mobiliosios programėlės nustatymų skiltį.

Jei gavėjo bankas priima momentinius atsiskaitymus, mokėjimas pagal telefono numerį bus įskaitomas iškart. Už tokią paslaugą bus taikomi standartiniai banko įkainiai – paslaugų planais besinaudojantys banko klientai galės nemokamai pervesti pinigus eurais pagal telefono numerį į bankus Lietuvoje.

ELTA ir lrytas.lt informacija

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą