Palmiros horoskopas antradieniui, vasario 2 d.

Nuo antradienio kuriam laikui viskas aprims. Geranoriškumo nestigs – prasideda paliaubų metas, ir tai proga spręsti bendravimo nesklandumus, taikytis. Antradienis svarbus moterims: joms verta imtis kažko sunkaus, sudėtingo – tikrai parako pakaks, be to, ir bičiuliška pagalba garantuota. Moterims verta būti drąsioms ir ryžtingoms.

Beje, diena drąsiems, ryžtingiems asmenims, linkusiems visada pirmauti ar kovoti už principus (tačiau negirdėti kitų) bus naudinga mokytis aplinkinius suprasti, įvertinti, ieškoti abipusiai naudingų kompromisų.

Antradienis tinkamas tartis, derėtis, ko nors prašyti. Galima imtis didesnio darbų kiekio. Tiesa, neskubėkite – gali stigti atidos. Iš esmės kažko naujo imtis nederėtų, nebent tai būtų seno reikalo atnaujinimas.

Iš pirmadienio į antradienį sapnai susiję su namais, šeima, gimine, jūsų praeitimi. Galima buvo išvysti net kažką iš kitų gyvenimų. Palanku buvo sapnuoti mirusius protėvius – apsauga, būti miške – dabartinis jūsų sprendimas teisingas, matyti žvaigždes – sėkmė, skalsa, žaliuojantys augalai, gėlės – laimė šeimoje, meilė. Blogai, jei gėrėte svaigalus – apgaulės, buvote nuogi – apsaugos netekimas.

Blogas ženklas: jei nerastumėte vieno bato ar batas suplyštų, kulniukas nulūžtų, jei dantis nuskiltų, suplyštų drabužis, jei krentantis peilis įsmigtų.

Geras ženklas: rasti peilį, kirvį – sėkmingai išspręsite painią situaciją, susižeisti kruvinai – laukia nors skausmingas, bet reikalingas išsiskyrimas.

Žvilgsnis į priekį: trečiadienį palankios spalvos – tamsiai raudona, tamsiai ruda, vengtina – žydra.

Avinas (03 21-04 20). Antradienį, nors jausitės stiprūs (tokie ir būsite), nesivelkite į kovą, verčiau savo priešus bei konkurentus paverskite draugais, sąjungininkais. Rizikuoti tiktų tik tuo atveju, jei pritartų jūsų sutuoktinis ar dalykiniai partneriai, draugai.

Jautis (04 20-05 20). Antradienį tiks pasikalbėti su vadovybe apie jūsų karjeros perspektyvas, naudinga bus ir su partneriais aptarti reikalus, veiklos planus. Tinkamas laikas pokalbiams su būsimu darbdaviu – palanku siūlyti savo kandidatūrą. Tinkama diena tikrinti sveikatą.

Dvyniai (05 21-06 21). Antradienį reikalai pajudės sparčiau, bet vystysis kiek kitaip nei planavote. Tinkamas laikas ieškoti geresnės, palankesnės darbo vietos. Pasikalbėkite su draugais – išgirsite vertingų dalykų, kurie jus pastūmės sėkminga linkme.

Vėžys (06 22-07 22). Antradienis dvilypis, kai gali stigti jėgų bei gero ūpo. Vis dėlto nesėdėkite rankų sudėję, nors veikti gal ir nesinorės. Tiesa, daugiau laimėsite, jei remsitės partnerių pagalba. Šiandien bus palankiau veikti per neoficialius kanalus, prasminga pasinaudoti ir jums simpatizuojančių įtakingų asmenų įtaka.

Liūtas (07 23-08 22). Antradienį taps lengviau. Tiesa, šiandien geriau tik ruoštis būsimoms pergalėms (bei avantiūroms) – konkrečius veiksmus verta atidėti kitoms dienoms. Palanku pirkti buitinę techniką, transporto priemonę. Ir būkite atidūs ir sutuoktinio nuomonei – ko gero, išgirsite įdomių bei vertingų dalykų.

Mergelė (08 23-09 22). Antradienį susitelkite – derėtų imtis sunkių, atsakingų darbų. Geras laikas spręsti finansines problemas, tinka pasirašinėti laikinas darbo sutartis. Tai bus ir palankus metas iš esmės susitvarkyti namuose. Beje, būkite pasiruošę be išskaičiavimo padėti prašančiam.

Svarstyklės (09 23-10 23). Antradienį būsite energingi, tiesa, ir gana impulsyvūs, tad svarbu neskubėti, daryti išvadas. Tuomet tiks leistis ir į avantiūrą, rizikuoti. Gera proga pakovoti už jums patinkančio asmens dėmesį. Ir labiau pasirūpinkite mylimu žmogumi, sutuoktiniu, artimaisiais – jiems gali pristigti jūsų rūpesčio.

Skorpionas (10 24-11 22). Antradienį įsiklausykite į savo intuiciją – sėkmė ateis keistu, net paslaptingu keliu. Tad pasiduokite srautui, tikėkite pirmu įspūdžiu, pirma mintimi... Tinkamas laikas su tėvais pasikalbėti jums opiu ar nepatogiu klausimu.

Šaulys (11 23-12 21). Antradienį pavyks keisti įvykius į juos nesikišant tiesiogiai – jums padės draugai, tarpininkai. Palanku ieškoti rėmėjų, investuotojų. Galite sužinoti seną paslaptį, suprasti, kokie nepaprasti gabumai jumyse dar slepiasi.

Ožiaragis (12 22-01 19). Antradienį būsite užsispyrę, tad savo pasieksite, ypač reikaluose, susijusiuose su darbu, karjera. Imkitės siūlomų darbų ar pareigų – tai jėgos metas. Tiesa, būkite atidesni mylimam žmogui (sutuoktiniui), ir jūsų santykiai taps įdomesni.

Vandenis (01 20-02 18). Antradienį būsite ne tik optimistiški, bet ir energingesni nei paprastai, tad imkitės spręsti įsisenėjusius painius reikalus. Tai puikus laikas pasikalbėti su viršininku apie jums kažkada duotus pažadus.

Žuvys (02 19-03 20). Antradienį apgalvota rizika pasiteisins. Tinka ieškoti naujo pinigų šaltinio, alternatyvios galimybės užsidirbti – jūsų galimybės tikrai dar neišsemtos. Tiesa, laimėsite, jei kažkam skolą atleisite, jei duosite prašančiam.

lrytas.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą