Horoskopas penktadieniui, gruodžio 8 d.

Avinas Geras laikas spręsti buitines problemas. Nebijokite pakeisti kai kurių senų įsitikinimų, principų dėl draugystės, partnerystės, verslo – tai išplės jūsų galimybių ribas tiek, kad jos ims atitikti jūsų bei šeimos poreikius.

Jautis Daugiau bendraukite, tarkitės, keiskitės nuomone, informacija – galite išgirsti jums svarbių dalykų.

Dvyniai Jei norite, kad pasaulis būtų draugiškas jums, patys ženkite pirmą žingsnį. Neabejokite – jums pasiseks. Dalykinių reikalų tvarkymo neskubinkite.

Vėžys Sėkminga diena, tačiau rizikuoti turite apdairiai, labai nepasikliaukite laime. Įsiklausykite į partnerių ir sutuoktinio pageidavimus bei draugų patarimus.

Liūtas Nesistenkite greitai sutvarkyti reikalų – jie įstrigs. Tačiau tai tinkamas metas reikšmingam pokalbiui su verslo partneriu. Tik bus svarbu neužsispirti bei neužsigauti.

Mergelė Jūsų nuotaika puiki ir neleiskite jos niekam gadinti. Šiandien jums bus svarbu pakantumas, atlaidumas, tolerancija. Geras laikas dalyvauti viešuose renginiuose iki pietų.

Svarstyklės Pasistenkite iš anksto ramiai nusiteikti, nes ne viskas klostysis, kaip norėsis. Vis dėlto pakaks geranoriškų žmonių, tikrų draugų, kurie išties pagalbos ranką, nuramins.

Skorpionas Sėkmingas metas: jums padės draugai, sulauksite dėmesio iš įtakingų asmenų, užsieniečių ir iš žmogaus, kurį mylite.

Šaulys Puikus laikas. Galima gera naujiena dėl jūsų darbų. Tik būkite lankstesni, nesilaikykite seno veiklos modelio.

Ožiaragis Ateis nelaukta pagalba – tai netikėtos sėkmės laikas: reikalai pakryps į gera. Iki pietų palankus metas atsakingiems susitikimams. Nepraleiskite progos užglaistyti praėjusios savaitės konfliktą darbe.

Vandenis Prisiminkite, kiek džiaugsmo, laimės esate patyrę – tai rytmetį įkvėps. Svarbių reikalų tvarkymą atidėkite antrai dienos pusei. O iki to laiko palankus metas konfidencialiems susitikimams ir susitarimams.

Žuvys Pirmą dienos pusę verta daug norėti, plačiai užsimoti ar bent jau optimistiškai pasvajoti apie ateitį. Popiet geras laikas sutvarkyti reikalus, priimti radikalius sprendimus.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą