Horoskopas trečiadieniui, sausio 3 d.

Avinas Tinkama diena mėginimui įsidarbinti, registravimuisi darbo biržoje, profesinių reformų planavimui. Pravartu pasinaudoti proga išsakyti kolegoms ar vadovams savo požiūrį, pageidavimus. Tiktų ir keisti įvaizdį, užsukti į kirpyklą.

Jautis Tai diena, kuomet būtinai reikės žmonių draugijos, o vienatvė nepakeliamai slėgs. Pasistenkite pašalinti nesusipratimus santykiuose. Ši diena tam išties palanki, nes nebe taip aštriai bus reaguojama į nuomonių skirtumus, kritiką.

Dvyniai Šiandien būsite linkę labiau sureikšminti finansines ir psichologines problemas. Jeigu pasijusite bejėgiai keisti ar valdyti situaciją, nepulkite į depresiją ir kitų kaltinimą. Pasikalbėkite su žmonėmis, pasimokykite iš optimistų.

Vėžys Šiandien gana objektyviai, logiškai suvoksite savo veiklos ar asmeninio gyvenimo perspektyvą. Protinga rizika gali duoti naudos ateityje. Nebloga diena demonstruoti išprusimą, žinias, laikyti egzaminą, reikštis viešai.

Liūtas Galite tikėtis neblogų rezultatų iš kryptingo, atkaklaus darbo. Arba juos jau pamatysite, arba kaip tik dabar dėsite jiems pamatą. Jei jums aktualu įsidarbinti, šiandien pravartu pasikalbėti su solidžiu vadovu, galinčiu jums padėti.

Mergelė Draugiškų šėliojimų diena, o vakaras gali lemti ir įdomų kultūrinį renginį arba meilės nuotykį. Bet kuriuo atveju laukia daug smagių akimirkų bičiulių ar bendraminčių draugijoje.

Svarstyklės Prisilaikykite santūrumo, lūkuriavimo taktikos, būkite paslaptingi ir padarysite mažiau klaidų bei labiau kaitinsite priešingos lyties vaizduotę. Tai metas, kai lengva išprovokuoti santykių problemas, tad tokia taktika pati naudingiausia.

Skorpionas Jei buvote sunerimę dėl savo padėties, meilės santykių, tai šiandien lengvai atsikvėpsite. Prioritetą teiksite romantikai, gerai draugijai, o visa kita nebeatrodys taip svarbu. Galite įdomiai praleisti vakarą.

Šaulys Komercinė veikla bus sėkminga. Gera diena tvarkyti reikalus, susijusius su nuoma, kreditais, individualiu verslu, autorinėmis sutartimis ir pan. Jei kažkam rinksite dovaną, pasikliaukite intuicija ir tikrai įtiksite dovanos gavėjui.

Ožiaragis Būsite smalsūs, komunikabilūs, visur kišite savo nosį ir trigrašį. Tačiau šiandien tai niekam nekenks, o jūsų informuotumas, pastabumas darys gerą įspūdį. Regis, vyksite į svečius, susitiksite su giminaičiais, draugais ar buvusiu partneriu.

Vandenis Jei neatsibusite per anksti ir neprisigalvosite sau nerimastingų įsivaizdavimų, tai ši diena turėtų būti rami, komfortiška. Popietę, vakarą praleiskite su šeima, kartu susikurkite jaukumą, pasigaminkite gurmanišką vakarienę.

Žuvys Tai turėtų būti maloni diena. Gali išsipildyti ar pradėti pildytis viena iš jūsų ar jūsų vaikų svajonių. Šmaikštūs flirtai, romantiški nuotykiai leis jums pasijusti patraukliais, įdomiais. Neatsisakykite pakvietimo į pramoginį renginį ar pasimatymą.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą