Horoskopas ketvirtadieniui, sausio 11 d.

Avinas Šiek tiek nuotaiką gadins didėjančios išlaidos ir nepadaryti darbai. Kita vertus, jums niekas netrukdys susikaupti ir daug nuveikti. Rimtai padirbėkite, ir tik po to galvokite apie laisvalaikį.

Jautis Diena turėtų būti gana įdomi, nuotaikinga. Įvykę susitikimai, susitarimai turėtų nenuvilti. Galimas ir sportinis, kūrybinis ar kitoks laimėjimas, pripažinimas.

Dvyniai Ypatingi norai didins stimulą aktyviai veikti, kurti, agituoti, įrodinėti, tad galite viršyti savo įprastines galimybes. Galite sulaukti priekaištų dėl per didelio atsipalaidavimo darbe ar familiarumo santykiuose.

Vėžys Gims naujų idėjų, sumanymų, užmojų. Neskubėkite jų vykdyti, neapsvarstę, ar tai įmanoma praktiškai realizuoti. Šiandien įdomu bus bendrauti su bičiuliais ir naujais pažįstamais.

Liūtas Objektyviems, nešališkiems išlikti šiandien bus gana sunku. Už savo pažadus, prisiimtus įsipareigojimus teks atsakyti, tad galvokite, ką darote. Būkite pasirengę kompromisams, jei siekiate prestižo, finansinio ar kitokio pranašumo.

Mergelė Šiandien būsite neramūs, emocingi, linkę į jausmines iškrovas, svajingą fantazavimą. Galbūt iš dalies pasiteisins kai kurios jūsų materialinės arba romantiškos viltys. Nusimato intriguojami susitikimai, flirtai.

Svarstyklės Šiandien naujai pažvelgsite į verslo galimybes. Tačiau nelabai aiškiai suvoksite savo santykius su jums svarbiais žmonėmis, jų siūlomą indėlį, paslaugą, prekę, todėl galite pasiklysti pasirinkimų labirinte.

Skorpionas Gana vikriai suksitės įvairių darbų verpete. Puikiai seksis manipuliuoti informacija. Tikėtina staigmena, viltinga žinia, susitikimas su bendraminčiais, senais bičiuliais, giminaičiais. Vakare šurmulys gali persikelti į jūsų namus.

Šaulys Šiandien gali pasitaikyti neįprastų reikalų, pokalbių, galite tikėtis šiokių tokių permainų artimuose santykiuose arba verslo planuose. Gali būti, kad šiek tiek susikirs realybė ir idealai. Vakaras gali būti aistringas.

Ožiaragis Įsimylėjimas arba kažkoks vidinis nerimas trukdys susikaupti konkretiems darbams. Būsite aistringesni nei paprastai, labiau rūpinsitės savo išvaizda.

Vandenis Tikriausiai paaiškės, kaip esate vertinami kolegų, darbdavio (jei turėsite su juo reikalų) ar klientų.

Žuvys Svarbiuose reikaluose nesivadovaukite emocijomis ir išgalvotomis fantazijomis. Paisykite įstatymų, taisyklių bei instrukcijų. Tik tikslingos pastangos ir sveika nuovoka atneš laukiamus rezultatus. Nepakenktų ir geras humoro jausmas.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą