Horoskopas penktadieniui, sausio 12 d.

Avinas Neverta imtis svarbių reikalų tvarkymo: galite rimtai apsirikti. Neskubėkite nieko pasirašinėti, tai gali atsigręžti prieš jus. Nepriimkite radikalių sprendimų dėl karjeros.

Jautis Pavojingas, įtemptas laikas, kai gali nutikti kas tik nori ir net nelieka laiko stebėtis. Išbandymų metas, geriau likite šaltakraujiški, ypač jei teks priimti skausmingą sprendimą. Venkite naujų pažinčių. Pirma dienos pusė palankesnė.

Dvyniai Jei pasirodys, kad viskas blogai ir einate ne tuo keliu, nusiraminkite – tai laikinos nuotaikos, į kurias nevertėtų reaguoti rimtai. Nieko nekeiskite, nieko nekritikuokite ir likite ištikimi savo principams.

Vėžys Nesiafišuokite, siekite likti nenuspėjami, nežinomi. Jums gali pakenkti intrigantai – tikėtinos jų provokacijos. Pernelyg nepasikliaukite intuicija ir draugų pažadais. Svarbių reikalų tvarkymą atidėkite kitos savaitės pradžiai.

Liūtas Slepiamas nepasitenkinimas savimi ir aplinka, artimu žmogumi, sutuoktiniu ar draugu dėl menko preteksto gali virsti galingu maištu. Stenkitės labiau kontroliuoti emocijas, kitaip galite per greitai reaguoti į provokacijas.

Mergelė Mažiau klausykite piktų draugų kalbų apie savo porą – galite susipykti.

Svarstyklės Jūsų veiksmai turi būti apgalvoti. Jei saugote darbo vietą, dirbkite atidžiau, o jei dabartinis darbas įgriso, galite dėl menkos nesėkmės ar konflikto viską mesti ir išeiti kitur laimės ieškoti.

Skorpionas Kad viskas gerai eitųsi, ramiai pagalvokite, kitaip galite be reikalo sudrumsti vandenį. Nieko neprašykite, mažiau pasikliaukite draugų ir partnerių patarimais bei parama.

Šaulys Saugokite savo ramybę, sveikatą, darbo vietą ir pinigus. Jei ką nors negero sužinosite apie mylimą žmogų, neskubėkite patikėti, nepulkite aiškintis santykių.

Ožiaragis Pasiruoškite netikėtumams, pasikeitimams, ypač jei teks tvarkyti reikalus, susijusius su užsieniečiais ar jūsų kelione. Daug nenorėkite, mažiau tikėkitės – viskas gali išeiti atvirkščiai. Puikus metas tiksliųjų profesijų atstovams.

Vandenis Būkite atidesni aplinkinių nuomonei, nekelkite reikalavimų. Atidžiau atlikite užduotis darbe: klientai gali suabejoti jūsų kompetencija.

Žuvys Neskubėkite apsispręsti, nenorėkite daugiau ar ko nors nauja – pasitenkinkite tuo, kaip yra, ir tuo, ką turite. Jei nemokate ramiai spręsti problemų, pamirškite jas visai: panikuodami pabloginsite padėtį.

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą