Horoskopas ketvirtadieniui, vasario 22 d.

Avinas Šiandien netrūks rūpesčių, bet stigs jėgų ir finansinio saugumo. Turbūt vengsite bendravimo, užsidarysite savo kiaute ir atrodysite viskam abejingi. Vakare gresia apsinuodijimas, alergija, užsikrėtimas kokia nors infekcija.

Jautis Šiandien jums bus nelengva, jei teks bendrauti su įtakingais veikėjais, juristais, laikyti egzaminą, sakyti viešą kalbą ir pan. Tinkamai su tuo nesusidorosite. Vakare būsite labai neatsparūs neigiamam svaigalų poveikiui ir infekcijų sukėlėjams.

Dvyniai Šiandien nervingai reaguosite į kitų žmonių pamokymus, pretenzijas. Galite pajusti spaudimą kažkaip įsipareigoti ar pasiteisinti. Pasisaugokite provokacijų darbe. Neleiskite, kad menkos nesėkmės išmuštų jus iš pusiausvyros.

Vėžys Tvarkydami komercinius reikalus, sudarydami sutartis būkite labai apdairūs, kad vietoj planuojamos naudos neįlįstumėte į nuostolius. Galite susikrimsti dėl apkalbų, kritikos savo arba artimo žmogaus adresu. Bet galbūt tai atvers jums akis.

Liūtas Šios dienos situacija gali sugriauti kai kurias iliuzijas, atnešti nuostolių, arba supykdyti su artimaisiais. Tai ypač tikėtina kontaktuose su vyresnės kartos žmonėmis. Verčiau suvaldykite savo sarkastišką liežuvį.

Mergelė Jei užsiimate kūrybine veikla, šiandien galite patirti, ką reiškia kūrybinės kančios. Šią dieną gali kartinti artimųjų netolerancija arba jų nesibaigiančios bėdos. Tačiau vakaras žada meninį įkvėpimą arba svajingą romantiką.

Svarstyklės Nelengva diena rimtiems darbams. Per lėtai reaguosite į siūlomas naujoves, pakeitimus, naujų sutarčių projektus. Gali būti vilkinami atsiskaitymai už atliktą darbą, suteiktas paslaugas. Vakaras nepalankus sveikatai.

Skorpionas Emociškai gana įtempta diena. Nieko gero, jei elgsitės su kitais taip, tarsi jūsų interesai būtų patys svarbiausi, o pašnekovų žodžiai neverti dėmesio. Nuo jūsų sugebėjimo partneriauti, bendradarbiauti būtent ir priklauso sėkmė visose srityse.

Šaulys Galite susidurti su artimo žmogaus priešiškumu ir nebyliu užsispyrimu ar ambicingomis pretenzijomis. Neįsipareigokite labiau, nei leidžia jūsų galimybės ir reikalauja situacija. Rūpesčių kels ir sveikata.

Ožiaragis Svajosite apie prasmingas gyvenimo permainas, galbūt kažką mėginsite įgyvendinti, bet tai ne vienos dienos darbas. Kantrybės bei užsispyrimo siekiant tikslo pamokykite ir savo vaikus. Iliuzijų vakare gali sukelti žinia iš užsienio.

Vandenis Galvą skaudės dėl darbo reikalų arba politikos. Dalykiniai pokalbiai bus gana nemalonūs. Jūsų ambicijos gali būti nesuprantamos ar nepriimtinos pašnekovams. Vakare galite susidurti su apgaule, klasta.

Žuvys Visas jėgas teks atiduoti darbui, jei norite, kad jis būtų produktyvus ir nekiltų problemų. Susitikimus su draugais, pasimatymus verčiau skirkite po darbo. O jei pajusite bent menkiausią negalavimą, likite namuose ir pasirūpinkite sveikata.

 

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą