Horoskopas sekmadieniui, kovo 17 d.

Avinas Šiandien turėtumėte susitikti su giminaičiais, senais draugais. Gali išaiškėti nelabai malonūs dalykai, kurie buvo rezgami už jūsų nugaros. Arba tai, ką rezgėte jūs. Nedarykite kategoriškų išvadų, nepriimkite svarbių sprendimų.

Jautis Šiandien gali paaiškėti, kad šeimyninės problemos turi gilias šaknis. Galbūt teks susitaikyti su gana nemaloniais dalykais. Venkite skolinti, išlaidauti, saugokite save ir šeimos narius nuo nepalankių svetimų įtakų.

Dvyniai Gana šauni diena, jei vengsite rizikos ir stengsitės ne vien dėl savęs. Pralinksminę, pamaloninę aplinkinius ir patys jausitės daug geriau. Pasirūpinkite, kad jūsų vaikai saugiai leistų laisvalaikį, pasidomėkite jų poreikiais.

Vėžys Nelengva bus užbaigti, ką pradėjote. Įvairūs trikdžiai ves iš pusiausvyros. O gal graušitės, kad atsisakėte siūlomų pagundų dėl kažkokių suplanuotų reikalų. Beje, tai gali apsaugoti jus nuo papildomų problemų.

Liūtas Nekokia diena aiškintis santykius, kritikuoti aplinkinius. Jūsų teisybės, argumentų niekas nenorės girdėti. Naujos pažintys vėliau gali jus nuvilti, tad nepasitikėkite pirmu įspūdžiu.

Mergelė Šiandien aktualios bus seksualinės problemos. Dar vienu dideliu rūpesčiu gali tapti pinigai, jei susidursite su aferistais, manipuliatoriais ar šiaip kurstytojais įsitraukti į avantiūras. Venkite lengvabūdiškų nuotykių.

Svarstyklės Trauks platesni horizontai, norėsite ištrūkti iš įprastos aplinkos. Tačiau gali sulaikyti įvairūs rūpesčiai, sveikatos problemos ar pinigų stygius. Galbūt paaiškės, kad per didelę sumą iššvaistėte niekniekiams.

Skorpionas Kuo beužsiimtumėte, prireiks geležinės kantrybės, nes rezultatas nebūtinai iš karto bus toks, kokio siekiate. Galbūt jaudinsitės dėl artimo žmogaus arba dėl savo vaidmens, įtakos kolektyve, visuomenėje.

Šaulys Šiandien jūsų įtaka aplinkiniams bus gana pozityvi, nors patys tikriausiai nesulauksite to paties. Kažkas gali mėginti pasinaudoti jūsų vardu ar geranoriškumu. Nepalanku skolinti(s) vertingų daiktų, pinigų.

Ožiaragis Šiandieną gana neadekvačiai vertinsite kitus žmones ir bendrą situaciją. Gali paaiškėti, kad pervertinote savo arba jų galimybes, sugebėjimus. Įmanoma, kad sugrius kai kurios iliuzijos.

Vandenis Turėti su jumis reikalų nebūtinai norės tie, į kuriuos šiandien nukreipsite savo dėmesį. Nelabai turėsite ką jiems pasiūlyti, kuo papirkti. Arba nerimausite dėl padidėjusių išlaidų, užgriuvusių materialinių problemų.

Žuvys Galimas dalykas, kad aplankys įkvėpimas. Tačiau apie praktinį didelių vilčių realizavimą galima tik pasvajoti. Ženkite mažais žingsneliais. Labai svarbu tramdyti aštrų liežuvį, vengti nereikalingų išlaidų.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą