Horoskopas antradieniui, kovo 26 d.

Avinas Jus sups nemažas būrys draugų ir gerų pažįstamų. Santykiai su aplinkiniais bus draugiški, tik nereikalaukite iš jų daugiau nei jie gali duoti. Galbūt dalyvausite renginyje ar posėdyje, kur savo kalba padarysite kitiems nemažą įtaką.

Jautis Kai kurie jūsų norai neatitiks galimybių. Kad juos įgyvendintumėte, reikalingas slaptas palaikymas iš įtakingų asmenų pusės. Kaupkite jėgas, apmąstykite savo planus ir tai darydami pasitelkite intuiciją. Neįsivelkite į klastingas intrigas.

Dvyniai Neblogai seksis darbai, kuriuos galite atlikti neskubėdami, susikaupę ir be įtampos. Pasitelkę protą ir intuiciją galite išsiaiškinti svarbių dalykų ir netgi ypatingų paslapčių. Viską kruopščiai fiksuokite, kad vėliau nebūtų iškraipyta.

Vėžys Šiandien jums gali pavykti užsidirbti daugiau pinigų arba palankiomis sąlygomis įsigyti vertingą daiktą, gauti kreditą, paramą. Tačiau lengvai gavę, lengvai galite ir prarasti. Venkite išleisti daugiau negu leidžia šeimos biudžetas.

Liūtas Diena bus pakankamai maloni. Jums nekils problemų atliekant kasdieninius darbus. Kūryba, mokslas teiks ir pasitenkinimą, ir apčiuopiamą naudą. Palanku užsiimti su reklama, ryšiais, informacija, prekyba susijusia veikla.

Mergelė Šiandien venkite skubos, siekite ramybės, nes būtinas vidinis komfortas. Dar neverta imtis ko nors naujo. Daugiau dėmesio skirkite šeimai, namams. Artimieji bus dėkingi už kuriamą jaukumą, gerinamus santykius.

Svarstyklės Būsite nusiteikę imtis kūrybinės ar su pramogų verslu susijusios veiklos. Tikėtina, kad eisite į pramoginį renginį ar pasimatymą. Galbūt susipažinsite su širdies draugo(-ės) broliais, seserimis ar kitais giminaičiais. Puikiai sutarsite su paaugliais.

Skorpionas Protinio darbo, kūrybos reikaluose nusimato neblogi poslinkiai. Naujas idėjas dar derėtų subrandinti, o senus projektus reikia tiesiog tęsti ir paskubėti užbaigti. Jums seksis kitus įtikinėti, mokyti, konsultuoti. Rūpinkitės savo sveikata.

Šaulys Nusimato intelektinės diskusijos, žodžių mūšiai. Regis, teks derinti interesus arba konkuruoti dėl kažkokių pozicijų, įtakos ar finansavimo. Klausantis, kalbantis plėsis akiratis, pilnės žinių bagažas, todėl bet kuriuo atveju tai bus naudinga.

Ožiaragis Tikėtina, kad už pastangas tarpininkauti jūs būsite įvertinti. Neblogų rezultatų galima laukti iš finansinės veiklos. Galbūt atsiimsite skolą, gausite kompensaciją. Jei su kažkuo derėsitės, įžvalgos ir taiklių argumentų jums nepritrūks.

Vandenis Galite gauti įdomią žinią, pasiūlymą. Būsite nusiteikę domėtis su tolimomis šalimis susijusiais dalykais, planuoti ateities perspektyvas. Nebloga diena egzaminų laikymui, projektų pristatymui, juridinių reikalų tvarkymui.

Žuvys Sugebėsite padaryti gerą įspūdį darbdaviui, kolegoms, klientams. Atrodysite inteligentiški ir protingi, kupini įdomių idėjų ir planų. Nors sulauksite nemažai pritarimo, tačiau už jūsų nugaros bus ir slapto priešiškumo, intrigų.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą