Horoskopas trečiadieniui, balandžio 10 d.

Avinas Šiandien gali paaiškėti, kad buvote nepakankamai taupūs ir dabar stinga pinigų vaikų arba partnerio poreikiams. Vis dėlto nedings ūpas pramogauti, daryti įspūdį patinkantiems asmenims. Pasijusite sugebą džiaugtis netgi smulkmenomis.

Jautis Šiandien darbe jums gali tekti padirbėti už du. Žinoma, jei nekilo bėdų su sveikata ir galite eiti į darbą. Regis, gana daug dėmesio skirsite savo išvaizdai, įvaizdžiui. Tai tikrai gali prisidėti prie sėkmės (šalia kompetencijos) norint įsidarbinti.

Dvyniai Šiandien seksis neblogai, jeigu sugebate lanksčiai bendrauti, įtikinėti. Jei ne, galite būti suprasti ne visai taip, kaip tikitės. Galbūt antroji pusė, pašnekovas nori artimesnio, nuoširdesnio kontakto, o jūs mėginate išlaikyti per didelę distanciją.

Vėžys Rytą jus vargins nelengvi pokalbiai. Popietė gana palanki paveldėjimo, mokesčių, investicijų reikalams tvarkyti. Įmanomas slegiančios naštos nusikratymas. Su pažįstamų pagalba galite išspręsti rimtą problemą.

Liūtas Šiandien produktyviai padirbėsite internete - rasite dominančios informacijos, užmegsite reikiamą ryšį. Tik nemėginkite simuliuoti atlikdami profesines pareigas, nes paskubomis, neatsakingai atliktas darbas atneš nemalonumų.

Mergelė Jei iki šiol neprisivertėte, tai šiandien pajusite rimtą spaudimą atlikti būtinus dalykinius reikalus, kurių pasirodys visa gausybė. Iš to bus realios naudos. Gali būti vertinamas profesinis ar politinis statusas, kompetencijos klausimas.

Svarstyklės Visą dieną su įvairiais pasiūlymais jus aktyviai atakuos seni ir nauji pažįstami, draugai. Lengvai patrauksite į savo pusę aplinkinius, kolektyvą. Panašu, kad dalyvaudami masiniame renginyje užmegsite gana svarbius ryšius.

Skorpionas Jei įmanoma, šiandien palepinkite save poilsiu ir ramybe. Nesistenkite įsiteikti kitiems ir nedalyvaukite kolektyviniuose projektuose, susibūrimuose. Labiau įsiklausykite į giluminius sielos poreikius ir patausokite sveikatą.

Šaulys Pirmoji dienos pusė kiek niūresnė. Pasitaikys nemalonių kontaktų ir pokalbių temų. Vėliau turbūt nebe taip reaguosite į emocinius trukdžius ir labai daug nuveiksite. Būtų gerai, kad užsiimtumėte darbu, o ne gastrolėmis po parduotuves.

Ožiaragis Pinigai, verslas, materialiniai dalykai šiandien privers jus daugiau skaičiuoti, planuoti, o gal ir taupyti bei auklėti artimuosius, kad būtų taupesni. Labai aktyviai suksitės, jeigu ieškote būdų užsidirbti iš savo verslo ar jį susikurti.

Vandenis Šiandien galite tikėtis naudos iš socialinės, visuomeninės bei kūrybinės veiklos, savo vaidmens kolektyvo projekte ar panašių reikalų. Jausitės nuveikę kažką svarbaus. Kita vertus, rūpesčių gali sukelti sveikatos sutrikimas.

Žuvys Iki pietų bus sunkoka įveikti darbus. Gali nuvilti oficialus pokalbis, teisiniai reikalai. Vėliau seksis geriau, bet vis dėlto pravartu orientuotis į šeimos interesus, buitį, nesigriebti per didelės atsakomybės ar veiklos už namų sienų.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą