Nuotraukos autorius: D.Stankaus nuotr.

Palmira: šios dienos veiklos pasiūlymai bus vertingi ilgai

Dvilypis metas, kai išlenda seni trūkumai, ankstesnės klaidos, susijusios su bendra veikla, bendrais pinigais, investicijomis, taip pats partneryste – ne tik darbo, bet ir meilės reikaluose. Tuo pat metu atsiras galimybių tai ištaisyti, rasti naujų perspektyvų tiek dalykinėje veikloje, tiek asmeniniuose santykiuose.  Šiuo metu nestigs entuziazmo bei energijos, sumanumo, tad sugebėsite greitai ir sėkmingai sutvarkyti nemažai reikalų. Deja, prasideda nepalankus laikas (jis susijęs su Plutono judėjimu ir truks iki sausio vidurio), tad didės įtampa, nerimas, būsime linkę be priežasties pyktis, santykius aiškintis ir darbe, ir namie. Stenkitės dažniau nusišypsoti, ką nors malonaus pasakyti artimiesiems, bendradarbiams (tai padės išvengti nereikalingų ginčų ar kitokių nesusipratimų). Šios dienos veiklos pasiūlymai (ypač susiję su darbo vietos pakeitimu ar išvykimu į užsienį) bus vertingi ilgai. Palanku su darbdaviu aptarti savo veiklos perspektyvas. Palankus metas romantiškiems pasimatymams, šventimams, vertingoms dovanoms pirkti. Patartina vengti gausių susibūrimų, spūsčių.

 Sapnai naktį iš ketvirtadienio į penktadienį reikšmingi, jei matėte ką nors išskirtinio, be galo ryškaus, įsimenančio. Gerai buvo regėti ugnį (apsauga), vandenį (išsivalymas), mišką (geri draugai, pažintys). Blogai buvo vilkėti baltus drabužius – gėda, nuostoliai, paslapčių atskleidimas. Blogas ženklas: vandentiekio gedimai, netyčia sušlapti, vorą sutraiškyti. Geras ženklas: rasti monetų, žaisliuką, kaukę. Žvilgsnis į priekį: šeštadienis palankus aktyviam poilsiui, sunkiam triūsui, o sekmadienis tinkamas ramiam šeiminiam bendravimui, bičiuliškiems susibūrimams.

Avinas (03 21–04 20). Aplanko sėkmė. Būsite veiklūs, kūrybingi – tik labiau susikaupkite, nesiblaškykite. Na, o jei jums stinga įkvėpimo, įprastus dalykus pamėginkite pažinti, įvertinti iš naujo ir rasite aibę įdomių, anksčiau nepastebėtų dalykų. Nebloga proga pamėginti ištaisyti bendravimo su vaikais klaidas, susitaikyti su mylimu žmogumi.

Jautis (04 21–05 20). Stenkitės įtvirtinti turimus laimėjimus, labiau apsaugoti savo turtą. Tinkamas laikas tvarkyti nekilnojamojo turto reikalus. Palanku ką nors nupirkti vaikams, teikti dovanas mylimam žmogui.

Dvyniai (05 21–06 21). Net jei jaučiatės kiek prislėgti, neramūs, imkitės tvarkyti svarbius reikalus. Gerai bendrauti su įtakingais asmenimis – ieškokite naujų perspektyvų, galimybių. Šios dienos naujienos, užmegztos pažintys suteiks vilties, o gauti pasiūlymai bus naudingi.

Vėžys (06 22–07 22). Jei nežinote, kaip pasielgti, apsispręsti, pasikalbėkite su senu draugu – savaime atsiras reikalingas sprendimas. Palanku ką nors vertinga nupirkti namams ir nepamirškite dovanos sutuoktiniui.

Liūtas (07 23–08 22). Tvarkykite skubius reikalus, susitikite su reikalingais jūsų veiklai žmonėmis. Gerinkite santykius su kolegomis, pavaldiniais. Aiškinkitės šeiminius nesklandumus, nesusipratimus su mylimu žmogumi. Tinkamas laikas įsigyti vertingą techniką veiklai, taip pat buičiai.

Mergelė (08 23–09 22). Atsipalaiduokite – pasikliaukite likimu ir viskas susiklostys kuo puikiausiai. Įsiklausykite į nuojautas, į jums pasakytus ar atsitiktinai nugirstus žodžius – galite suprasti kai ką labai svarbaus. Gera proga konfidencialiems susitikimams.

Svarstyklės (09 23–10 23). Verta rizikuoti, mėginti laimę. Tai sėkminga diena, kai pavyksta įvykius pakreipti reikalinga linkme. Remkitės draugų patarimais, kreipkitės į juos pagalbos. Tinka spręsti finansines problemas, ypač jei yra nesutarimų šiuo klausimu su veiklos partneriais. Vakarą skirkite mylimam žmogui.

Skorpionas (10 24–11 22). Svarbus metas, kai galite sulaukti aukštų įvertinimų, kai pavyks laimėti svarbių dalykų. Tinkama proga svarbiam pokalbiui su šefu, įtakingais valdininkais, rėmėjais – siūlykite savo projektus, siekite to, kas jums priklauso.

Šaulys (11 23–12 21). Jūsų autoritetas bei populiarumas, taip pat partnerių galimybės lems šios dienos sėkmę. Verta užmegzti ryšius, kreiptis pagalbos į aukštus, įtakingus ar tiesiog sumanius asmenis. Palanku pasirašyti bendradarbiavimo susitarimus. Palankūs dalykiniai susitikimai su užsieniečiais – gautus pasiūlymus verta priimti. Gera diena vykti į komandiruotes.

Ožiaragis (12 22 –01 19). Lemtingų atsitiktinumų diena, jie naudingai pakreips net ir keblią situaciją, tad nenusiminkite, jei susidursite su tam tikrais nesklandumais: šiandien viskas baigsis gerai. Tinkamas metas skolinis pinigų arba priminti skolos grąžinimą senam draugui, giminaičiui. Palanku tvarkyti mokesčių, draudimo reikalus.

Vandenis (01 20–02 18). Dabartiniai pokyčiai bus susiję su partneriais – viskas priklausys nuo to, kaip seksis ir ką nuspręs jūsų sutuoktinis (ar asmuo, su kuriuo siejate savo likimą), taip pat dalykiniai partneriai. Šios dienos sprendimai, susitarimai, pradėti darbai neduos greitų rezultatų, tačiau jais liksite patenkinti.

Žuvys (02 19–03 20). Spręstinos dalykinės problemos – dabar aiškiai išvysite, kas negerai, ir rasite optimalią išeitį. Geras laikas ne tik veiklai pertvarkyti, planams koreguoti, bet ir darbo vietai sutvarkyti. Šios dienos susitikimai, pokalbiai gali naudingai pakeisti požiūrį į darbą ir įkvėpti naujiems sumanymams.

lrytas.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą