Horoskopas šeštadieniui, balandžio 13 d.

Avinas Vis dar sudėtingas metas, kai reikia išlaukti. Ko nors prašyti neverta – santykiai dėl to gali pablogėti. Tenkinkitės tuo, ką turite.

Jautis Pasistenkite neprarasti savitvardos: svarbu aplinkiniams neparodyti suirzimo, nerimo, ir viskas praeis ramiai. Deja, šiandien būsite linkę nervintis labiau už kitus.

Dvyniai Dvilypis metas. Diena praeis puikiai laisvai mąstantiems, lankstiems, asmenims, o dogmatikai jausis sunkiai, ypač vakare.

Vėžys Įtemptas, nepalankus metas. Nepažeidinėkite įstatymų, venkite ginčų su vadovybe, kelių policininkais, tėvais ir vaikais. Pradėkite labiau taupyti pinigus.

Liūtas Svarbus reikalas gali netikėtai pakrypti jūsų naudai. Bet neskubinkite situacijos, nesivelkite į intrigas. Tai, kas jūsų, niekur nedings.

Mergelė Esate nusipelnę poilsio. Pavojinga tvarkyti finansinius reikalus – galimi nuostoliai. Venkite triukšmingų susibūrimų.

Svarstyklės Prislėgs atsakomybė už nepadarytus darbus ar nuostolius – ne tik savo, bet ir visų kitų. Ir ji augs, nebent jūsų partneriai patikimi žmonės, o sutuoktinis jus tikrai myli.

Skorpionas Daug nenorėkite, pasitenkinkite esama situacija sprendžiant dalykinius ir finansinius reikalus. Netinkamas metas kelti pavydo scenas ar aiškintis, kur ir kodėl dingsta pinigai.

Šaulys Gera diena, tik svarbu, kad jums nepritrūktų kilnumo matant kitų klaidas, orumo – susidūrus su mylimo asmens krečiamomis kvailystėmis.

Ožiaragis Pailsėkite, daugiau laiko praleiskite namuose – ši diena nėra tinkama nei veiklai, nei viešnagėms, kelionėms.

Vandenis Puiki diena: jums atviri visi keliai, jei nebūsite kategoriški, užsispyrę. Ypač tai bus svarbu sprendžiant šeimos ir meilės problemas.

Žuvys Neieškokite kaltų, nepersistenkite net ir save kaltindami. Jau ryt prasidės ne itin smagus laikas, kurį išgyventi padės tik asketiškas požiūris į laimę ir pinigus.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą