Horoskopas trečiadieniui, gegužės 29 d.

Avinas Jums norėsis bendrauti, mylėti, žavėti kitus, tačiau kamuos abejonės dėl jų reakcijos, požiūrio. Verta pasikliauti nuojauta ir širdimi. Neatsiribokite nuo draugų, jei būsite kviečiami dalyvauti kolektyviniame renginyje. Venkite svaigalų.

Jautis Galite jaustis pervargę, be jėgų. Tikėtina moralinė dilema, meilės jausmų sąmyšis. Tuo pat metu suvoksite, kad įmanoma įveikti sunkumus, nugalėti kompleksus, tereikia pailsėti.

Dvyniai Svajosite apie meilę, gardumynus. Jums gali pavykti įgyvendinti planus, bet tik tuo atveju, jei tai priklauso išskirtinai nuo jūsų pastangų. O jei įsipina kieno nors kito jausmai, sprendimai, galbūt teks nuliūsti.

Vėžys Daugiausiai dėmesio teks skirti materialinės gerovės dalykams. Seksis tvarkyti namus, kurti jaukumą, daryti originalius pakeitimus interjere. Tačiau dėl ginčo, pastabos, susijusios su išvaizda, gyvenimo būdu, gali sugesti nuotaika.

Liūtas Nusimato trumpos išvykos, susitikimai su giminaičiais, draugais, bendraminčiais. Nederėtų kivirčytis su aplinkiniais, aiškintis piniginių ir buitinių santykių, nes ir taip įtampos netrūks. Labiau gerbkite save ir savo artimą.

Mergelė Nederėtų įkyriai demonstruoti savo nostalgijos praeičiai, keistų sentimentų arba buitinio uolumo kaip priekaišto ne tokiems uoliems šeimos nariams. Galimas slaptas meilės nuotykis.

Svarstyklės Jei norite pakeisti gyvenimo būdą, stilių ar pažįstamų ratą, tai po truputį ruoškitės. Staiga nieko nepadarysite, be to, galite pakenkti ir sau, ir kitiems. Būkite atidesni savo vaikų poreikiams bei rūpesčiams.

Skorpionas Vidinės sumaišties galite patirti dėl meilės reikalų. Sunku bus susivokti savo, o juo labiau kito žmogaus jausmuose, ketinimuose. Neskubėkite su išvadomis. Ir nepersistenkite, norėdami padaryti įspūdį patinkančiam asmeniui.

Šaulys Šiandien labai svarbu rasti bendrą kalbą su aplinkiniais, suderinti interesus. Jei laisvalaikiui siūlysite tai, kas partnerio nedomina, galite sulaukti nesusipratimų. Pamėginkite mintimis ir jutimais persikelti į kito kailį - tai padės nesuklysti.

Ožiaragis Pasireikš didesnis psichologinis jautrumas, trukdantis atsispirti gundymams. Įdėsite nemažai pastangų, išleisite pinigų, kad kažkam padarytumėte įspūdį. Tačiau gana didelė tikimybė, jog tai nepasiteisins.

Vandenis Panašu, kad teks bendrauti su nepažįstamais žmonėmis arba su atvykusiais iš toli giminaičiais, draugais. Būsite nusiteikę puikuotis tuo, ką esate pasiekę ar įgiję. Tai kažkam gali sukelti norą jumis pasinaudoti.

Žuvys Būsite emociškai neramūs, kursite didelius planus ir vėl juos griausite. Mintis gali okupuoti dominantis asmuo ar pomėgis. Galite sulaukti pastabų dėl savo įvaizdžio, stiliaus, asmeninių santy

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą