Horoskopas šeštadieniui, liepos 6 d.

Avinas Iš esmės palanki diena – reikėtų drąsiai ir vienu mostu sutvarkyti susikaupusius reikalus. Jei siekiate kam nors labai patikti, skirkite pasimatymą vakare: būsite žavūs, iškalbingi, nepakartojami.

Jautis Palanku spręsti finansines problemas, pirkti seniai suplanuotus daiktus. Tik nepasiduokite konfliktiškoms nuotaikoms – bus svarbu nepriekabiauti prie sutuoktinio ir nesiaiškinti dėl šeimos biudžeto.

Dvyniai Jums sudėtinga apsispręsti, surasti tinkamą ėjimą. Jeigu turite skubių reikalų, sutvarkykite juos iki vakaro – rytdienai neatidėkite.

Vėžys Neskubėkite nusivilti, nuvertinti savo sugebėjimų. Nors iš tiesų viskas geriau, nei manote, tačiau reikšmingų reikalų tvarkymo nesiimkite – atidėkite juos kitai savaitei.

Liūtas Palankus metas. Tik svarbiausia nesivelti į tuščius ginčus dėl pinigų ar meilės. Ir nesikabinėkite prie savo vaikų klaidų, nesėkmių, netvarkingumo, aplaidumo. Būkite meilesni tiems, kurie jus myli.

Mergelė Neleiskite niekam kištis į jūsų reikalus, bet ir patys nesiimkite spręsti svetimų problemų. Jei tektų aptarinėti svarbius reikalus su kolegomis, nebūkite smulkmeniški – ginčas kils ir be dingsties.

Svarstyklės Venkite ginčų, ieškokite sąlyčio taškų ir negalvokite apie tai, kas nepatinka. Būkite atidūs pasiūlymams bendradarbiauti – galite įgyti patikimų sąjungininkų.

Skorpionas Gali pakakti nesmagumų, bet tai bus išsprendžiamos problemos. Jei nesinorės nieko daryti, patinginiaukite, atidėkite kitai savaitei viską, kas šiandien jums neįdomu, nemalonu, sunku, kas erzina ir gadina nuotaiką.

Šaulys Juk esate išmintingi, kad nesiveltumėte į vakarykščius skandalus ir nenorėtumėte daugiau nei turite? Jei taip, diena praeis sklandžiai. Tinkamas laikas susitikti su svarbiais žmonėmis, priimti svarbius sprendimus, ypač susijusius su jūsų veikla.

Ožiaragis Tinka tvarkyti dalykinius reikalus. Venkite ginčų su vyresniais ir viršesniais asmenimis. Gautus dalykinius pasiūlymus galima priimti.

Vandenis Dėl netikėto šeiminio ginčo ar nenumatytų keblumų kelyje gali sutrikti jūsų planai. Vakaras bus geras, jei jį skirsite savo vaikams ar aplankysite savo vaikystės draugus.

Žuvys Jūsų nuojautos taps išties pranašiškos (būsite kaip magai). Tad nedarykite, ko nesinori, nebendraukite su tais, kurie nepatinka. Palanku ką nors užbaigti, atlikti pamirštus darbus ar įsipareigojimus. Geras laikas konfidencialiam pokalbiui ir susitarimui.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą