Horoskopas pirmadieniui, liepos 8 d.

Avinas Nepasiduokite provokacijoms – tai gali užkirsti kelią į sėkmę darant karjerą (ypač politinę). Tvarkydami reikalus venkite impulsyvių sprendimų: turite pasverti visus argumentus.

Jautis Ne viskas, kas jaudins, ko norėsis, bus tikra, patikima ar reikalinga. Labiau apdairūs likite tvarkydami piniginius, turto reikalus.

Dvyniai Tai nebloga diena susitikti su svarbiais asmenimis, pasikalbėti apie jūsų veiklos perspektyvas, tik likite diplomatiški, pagarbūs svetimai nuomonei. Darbe gali susidaryti įspūdis, kad esate vieninteliai firmoje: visi trokš su jumis šnektelėti, pasitarti, be jūsų įsikišimo nė piršto niekas nenori pajudinti.

Vėžys Artimieji nepastebės jūsų nuopelnų, įrodinės priešingus dalykus, nors, jei geriau pasigilinsite, suprasite, kad jie kalba tą patį, tik kitaip apvertę. Būkite atidūs tam, kas vyks aplinkui – galite suvokti priešų, konkurentų slaptus sumanymus prieš jus. Nerizikuokite pinigais.

Liūtas Nepraraskite atidumo, budrumo dirbdami, bendraudami su svetimais žmonėmis, sutuoktinio draugais – galimos provokacijos, apgaulės. Pasisaugokite, kad neįsiveltumėte į kompromituojamą istoriją. Gali tekti teisintis prieš sutuoktinį dėl slapto meilės nuotykio.

Mergelė Smulkmena, nelemtas atsitiktinumas gali pakenkti atliekant svarbią užduotį. Darykite tik tai, ką išmanote. Galimi nuostoliai dėl darbo technikos gedimo ar nepakankamos kompetencijos – nebijokite klausti kolegų, draugų apie dalykus, dėl kurių abejojate.

Svarstyklės Galite tapti kieno nors apsukrumo auka: nereikėtų kitiems patikėti savo pinigų ir reikalų. Atidžiau elkitės su dokumentais ir pinigais kelionėse. Galimi nesusipratimai tarp sutuoktinių – nesiaiškinkite santykių, nenorėkite sužinoti daugiau, nei jums sako.

Skorpionas Tvarkant piniginius, turto reikalus jūsų lūkesčiai vargu ar pasiteisins, tačiau šių reikalų nederėtų atidėti rytdienai. Kita vertus, likimas jums rengia ir džiugią staigmeną – galite sulaukti netikėtos dovanos iš draugų.

Šaulys Problemų gali kilti dėl tuščių principų, nesiskaitymo su šeimos, vadovybės ir valdininkų nuomone. Gali paaiškėti slaptų jūsų veiklos trūkumų, sugesti automobilis dėl anksčiau nepastebėto defekto.

Ožiaragis Šios dienos finansiniai sumanymai neduos greitų rezultatų. Bendraudami su partneriais ar vadovybe, kolegomis mokėkite nusileisti (ne laikas demonstruoti ambicijas), stenkitės mažiau reikalauti, kitaip puikus sumanymas nueis veltui.

Vandenis Nepervertinkite savo finansinių galimybių kurdami verslo planą, pirkdami prabangią techniką, vaišindami draugus kavinėje, kaip ir savo įtakos mylimam žmogui – artimiausiomis dienomis įvykiai gali susiklostyti kitaip nei vylėtės.

Žuvys Neskubėkite visko griebtis, mažiau planuokite – laukia nenumatytų reikalų. Nebūkite patiklūs tvarkydami piniginius, turto reikalus – galima apgaulė. Jei ką nors kompromituojama sužinosite apie mylimą žmogų, neskubėkite patikėti, įtarinėti, nepulkite aiškintis santykių, juolab jų nutraukti.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą