Horoskopas trečiadieniui, liepos 10 d.

Avinas Gana aktyviai reikšite savo nuomonę, viską komentuosite, bet ir jūsų vos ne kiekviena frazė gali būti fiksuojama ir kritiškai komentuojama. Įmanomas nedidelis prasilenkimas su įstatymu arba nesusipratimas kelionėje.

Jautis Savo namiškiams demonstruosite emocijų protrūkius, tačiau darbe tikriausiai sugebėsite elgtis kaip pridera. Galbūt teks iš pagrindų tvarkyti buitį, atlikti neatidėliotinus žemės darbus. Gali paaiškėti, kad problemų kilo kai kam iš artimųjų.

Dvyniai Šiandien aktyviai bendrausite. Finansų, kūrybos reikalai kažkokiu būdu gali pagerėti, tačiau vilios dalykai, kurie plonina piniginę. Gali nustebinti lyg ir romantiški vieno asmens jausmai, poelgiai jūsų atžvilgiu. Tai gali įnešti sumaišties.

Vėžys Gana įtempta darbo diena, nes patirsite nemalonų spaudimą kažką greičiau pabaigti, atsiskaityti, pasiaiškinti ar pan. Naujų veiklų dar nesiimkite, o užsistovėjusius reikalus tikrai pravartu pabaigti, įforminti ar nutraukti.

Liūtas Gali kilti nesusipratimų su bendradarbiais, partneriais. Įtampa dar labiau padidės, jei jie mėgins jums nurodinėti, kaip turite mąstyti, elgtis. Galite patirti vidinę dilemą. Kita vertus, jūs išties būsite linkę priešingai interpretuoti situaciją.

Mergelė Regis, įsitraukėte į neramias finansines peripetijas, jungtinį verslą ar pan. Turbūt pajusite būtinybę apkarpyti planus, pagalvoti apie skolų grąžinimą, pigesnes žaliavas. Dar šiandien užbaikite tai, kas skubu, bet vis atidėliojate.

Svarstyklės Galimas pranešimas iš mokslo įstaigos, teisėtvarkos institucijos, užsienio, ypač jei tvarkote juridinius, kelionių reikalus, rūpinatės stojimu mokytis kitoje valstybėje ar pan. Gali būti padaryti galutiniai apsisprendimai, išvados.

Skorpionas Prieštaringai banguos emociniai santykiai. Tikriausiai vengsite konfliktų, aštrių pokalbių, tačiau bus nelengva subtiliai išlaviruoti dėl bendros įtampos dalykinėje aplinkoje. Tam tikrų atsiskaitymų, ataskaitų diena.

Šaulys Pajusite augantį bendravimo ir draugystės poreikį. Tikriausiai susitiksite su senu pažįstamu ar kažkokios srities specialistu. Galite aiškintis kitų žmonių sukeltų finansinių problemų ar padarytų nuostolių. Gera diena užtrukusių reikalų užbaigimui.

Ožiaragis Slapti asmeniniai reikalai, susikaupusios nuoskaudos neduos jums ramybės. Liaukitės dramatinti menkas problemas, nevenkite pokalbių, kurie gali padėti rasti sprendimą. Derėtų itin saugoti sveikatą, vengti alkoholio.

Vandenis Nusimato įtampa dėl neatliktų, užvilkintų darbų, pažadų. Norint kai ką sėkmingai užbaigti, turbūt teks praktiškai pasinaudoti ne tik savo, bet ir svetima patirtimi. Arba atsidursite situacijoje, kuri tą patirtį primins.

Žuvys Būkite įžvalgūs visame, kas susiję su pinigais, turtu, verslu. Tikėtini neramumai, ginčai dėl akcinio kapitalo, pelno, palūkanų, teisės į žemės, būsto nuosavybę, turto dalybų ar kt. Negerai, jei vis atidėliojate svarbius sprendimus.

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą