Tai įtemptas pilnaties metas

Pirmadienis – įtemptas pilnaties metas, kai pakanka nereikalingų emocijų, negeros įtampos. Vis dėlto būsite darbingi, tik stenkitės viską analizuoti, venkite kategoriškų sprendimų. Ir siekite viską atlikti kuo geriau – vadovybė gali būti itin reikli jūsų atžvilgiu. Iš sekmadienio į pirmadienį buvo palanku sapnuoti žaliuojančius augalus. Žiema, ruduo – nuostoliai, nusivylimai. Žiedai – sveikata, prinokę vaisiai ant medžių – turtas, skalsa. Gyvūnai – apgaulės, nesėkmės, nuostoliai.

Blogas ženklas: paslysti, parkristi – galite praleisti gerą progą, jei namuose imtų nuo lubų tinkas byrėti, jei parketlentė iškristų ar grindys įlūžtų – nuostoliai, namų praradimas, jei netyčia nagas nulūžtų – netikėta liga, nužiūrėjimo požymis, jei atsirastų daug smulkių trukdžių, apimtų tingumas – vidinės darnos praradimas.

Geras ženklas: jei ant jūsų užkristų paukščio plunksna – gera žinia, išvysti krintančią žvaigždę – nauja pažintis, gauti laišką ar knygą dovanų – aukštesnių jėgų apsaugos požymis.

Žvilgsnis į priekį: antradienis žada netikėtą planų pasikeitimą, tai netinkamas laikas tvarkyti svarbius reikalus; patartina nešioti tamsiai raudonų, rudų, geltonų tonų drabužius.

Avinas (03 21–04 20). Pirmadienį venkite provokacijų, nesivelkite į konfliktus, konkurencinę kovą, ypač darbe.

Jautis (04 21–05 20). Pirmadienis tinkamas laikas ieškoti išeities iš įstrigusios situacijos. Kreipkitės pagalbos į draugus. Ir venkite kristi vadovybei į akis – galite sulaukti nepelnytos kritikos.

Dvyniai (05 21–06 21). Pirmadienis žada staigmenų. Kreipkitės patarimo, pagalbos į draugus ir jums pavyks išsisukti iš netikėtų problemų.

Vėžys (06 22–07 22). Pirmadienį nereikėtų demonstruoti savo atkaklumo bendraujant su vadovybe, mokėkite nusileisti, pripažinti klaidas.

Liūtas (07 23–08 22). Pirmadienis neblogas tvarkyti reikalus, susijusius su užsieniu bei užsieniečiais, kelionėmis. Šiomis dienomis labiau pasaugokite sveikatą – bus didesnė traumų tikimybė.

Mergelė (08 23–09 22). Pirmadienis sudėtingas – neplanuokite svarbių dalykinių susitikimų. Tiktų tvarkyti skolų, mokesčių, draudimo reikalus.

Svarstyklės (09 23–10 23). Pirmadienio sėkmė priklausys nuo jūsų mokėjimo rasti kompromisą, susitarti. Tai neblogas laikas tvarkyti teisinius reikalus.

Skorpionas (10 24–11 22). Kad ir kuo užsiimsite, pirmadienį būkite atidesni kokybei, neskubėkite. Labiau pasaugokite gerus santykius darbo kolektyve, taip pat savo sveikatą.

Šaulys (11 23–12 21). Pirmadienis gana apgaulingas – viskas gali pasirodyti geriau, paprasčiau, nei yra iš tiesų. Tad nepervertinkite savo galimybių, likite saikingi ir atsargūs.

Ožiaragis (12 22–01 19). Pirmadieniui nieko svarbaus neplanuokite. Pasistenkite daugiau laiko praleisti namie.

Vandenis (01 20–02 18). Pirmadienis tinkamas tvarkyti skubius reikalus. Tik nereikėtų niekur skubėti, juk, kaip liaudyje sakoma, „skubos darbą kipšas neša“.

Žuvys (02 19–03 20). Pirmadienis tinkamas skubiai spręsti finansinius klausimus, tvarkyti įvairius turto reikalus, tiesa, investuoti nepalankus metas.

lrytas.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą