Galimi įdomūs pasiūlymai. Palmiros horoskopas pirmadieniui, liepos 22 d.

Pirmadienį nepalanku pradėti naujus darbus, pasirašinėti naujas darbdavystės sutartis. Patartina daugiau dėmesio skirti senų klaidų paieškai bei taisymui. Diena bus palanki dalykinėms kelionėms, susitikimams su užsieniečiais. Galimi įdomūs pasiūlymai, kuriuos verta rimtai svarstyti. Palanku spręsti socialines problemas, derėtis dėl atlydinimo padidinimo. Pirmadienį pasistenkite ne tik baigti senus darbus, bet ir skolas grąžinti (kiek pajėgsite). Bus svarbi labdara.

Sapnai iš pirmadienio į antradienį buvo geri tuo atveju, jei regėjote valgį, įvairius turtus, išskyrus pinigus – tai jau nuostolis, o kapai, mirusieji – gresia katastrofa.

Blogas ženklas: jei sulūžtų peilio ašmenys, lūžtų metaliniai daiktai.

Geras ženklas: rasti peilį, jei indai sudužtų į smulkias šukes.

Žvilgsnis į priekį: antradienis puikus svarbių reikalų tvarkymui, naujų darbų pradžiai; palankūs pasteliniai tonai.

Avinas (03 21 – 04 20). Pirmadienis iki 13 val. nepalankus jokiems svarbiems reikalams. Geriausia atsakingus susitikimus apskritai atidėti rytdienai.

Jautis (04 21 – 05 20). Pirmadienis labiau palankus iki 13 val., – pasistenkite iki to laiko sutvarkyti pačius svarbiausiaus reikalus, nieko rimto neatidedant kitoms dienoms.

Dvyniai (05 21 – 06 21). Pirmadienis palankus perdaryti tai, kas anksčiau nepavyko. Gautus dalykinius pasiūlymus neatmeskite, svarstykite – galite ne iš karto pamatyti jų naudą.

Vėžys (06 22 – 07 22). Pirmadienis sėkmingas, kad ir kuo užsiimsite. Verta tvarkyti reikalus, susijusius su užsieniečiais, taip pat su kelionėmis.

Liūtas (07 23 – 08 22). Deja, pirmadienį laikas iki 13 val. gana įtemptas. Svarbesniems susitikimams – tiek dalykiniams, tiek romantiškiems palanki antra dienos pusė.

Mergelė (08 23 – 09 22). Pirmadienis iki pietų ramesnis, palankesni ir labiau tinkamas įvairiems susitikimams, deryboms. Vėliau bus svarbu likti ramiems bei taikiems. Tai bus tinkamas laikas skolų, mokesčių reikalų tvarkymui.

Svarstyklės (09 23 – 10 23). Pirmadienis palankus įvairiems darbo klausimams spręsti. Tinkamas ir vizitui pas gydytoją. Ypač vakare būkite atidesni sutuoktinio nuomonei bei prašymams.

Skorpionas (10 24 – 11 22). Pirmadienį palankus, kad ir kuo užsiimsite.

Šaulys (11 23 – 12 21). Labiau paisykite šeimos valios, – geriausia laiką leisti su artimaisiais namuose ar savo sodyboje. Pirmadienis palankus aktyviai veiklai, reikalų tvarkymui tik po pietų.

Ožiaragis (12 22 – 01 19). Pirmadieniui po pietų geriau neplanuoti tolimų kelionių. Būkite atidesni maistui. Svarbesnius reikalus pirmadienį derėtų spėti sutvarkyti iki 13 val.

Vandenis (01 20 – 02 18). Pirmadienis tinkamas užsiimti nebaigtais darbais. Palankus sveikatos tikrinimui. Diena gera organizmo valymui, iškrovos dietoms.

Žuvys (02 19 – 03 20). Pirmadienis paskatins kovai, ir, jei negimėte vasario gale, verta pakovoti už jums svarbų reikalą. Antra dienos pusė tinkama ką nors vertingo nupirkti savo vaikams.

lrytas.lt informacija

Komentarai

  • chayan sharma
    prieš 41 minučių
    Tai yra nuostabiausias dalykas, kokį aš kada nors patyriau gyvenime, mano vardas yra chayan sharma, aš niekada negalvojau, kad vėl šypsosi, mano vyras vieneriems metams paliko mane su dviem vaikais, visos pastangos sugrąžinti jį nepavyko ir aš buvau beviltiškas Parvežti jį namo maniau, kad daugiau jo nematysiu, kol „Facebook“ nepateko į moterį, vadinamą Milleriu, kuri papasakojo apie burtininkų ratą, vadinamą Dr.Wealthy, ji man davė savo el. pašto adresą ir mobiliojo telefono numerį ir aš susisiekiau jis ir patikino mane, kad per 48 valandas mano vyras grįš pas mane, jaučiuosi laimingas jau tada, kai turėjau tai iš jo. Per mažiau nei 48 valandas mano vyras grįžo pradėdamas maldauti atleidimo sakydamas, kad tai velnių darbas, taigi aš vis dar stebiuosi iki šiol apie šį stebuklą, nes tai yra per daug realu, kad būtų tikras, aš žinau, kad tiek daug moterų susiduria su ta pačia mano problema, bet šiandien jums sakau, kad yra jos sprendimas. visiems, kuriems čia reikia jo pagalbos tai el. pašto adresas; (wealthylovespell@gmail.com) arba „Whatsapp jam“ telefonu +2348105150446

Parašykite komentarą