Nuotraukos autorius: D.Stankaus nuotr.

Palmira: tai, ką atliksite šiandien, nulems jūsų pergalę

Puikus metas (jis tęsis iki sekmadienio), kupinas ypatingų galių. Susimąstykite apie savo didžiąsias ambicijas ir imkite veikti, kad nepraleistumėte itin palankios progos priartėti prie savo didžiosios svajonės. Tai, ką atliksite šiandien, rytoj nulems jūsų pripažinimą bei populiarumą, pergalę konkurencinėje kovoje.  Palankus metas svarbiems finansiniams, verslo sprendimams. Tai puikus laikas ilgalaikiams susitarimams, investicijoms. Tiesa, svarbi šios dienos sėkmės sąlyga – netinka išsiskirti, prieštarauti bendrai nuomonei darbo kolektyve bei šeimoje, ypač sprendžiant finansinius, turto reikalus. Nors jums asmeniškai pakaks energijos, sumanumo, nereikėtų imtis svarbaus reikalo prieš partnerių valią ar jei jūsų vidus tam nepritaria. Nuojautos bus pranašiškos, tačiau skubėdami, pykdami vargu ar ką nors pajusite, įsiliesite į sėkmės srautą. Taip pat neskubinkite įvykių eigos – atidžiau stebėkite, kas šalia jūsų vyksta, gilinkitės į išgirstą nuomonę, gautą pasiūlymą. Jūsų pozicija turi būti lanksti – mokėkite persiorientuoti, prisitaikyti prie kitų, prie aplinkybių.

Sapnai iš antradienio į trečiadienį svarbesni moterims.Palanku buvo regėti kovą, ginklus, kraują. Itin nepalankus toks sapnas, kuriame negalėjote vandens pasemti, atsigerti ar išvydote žmogų su tuščiais kibirais, – saugokitės vagysčių, elkitės kukliau bendraudami su šeimos nariais bei aplinkiniais. Blogas ženklas: jei laikrodis nukristų, sudužtų ar imtų vėluoti, veidrodį sudaužyti, iki kraujo susižeisti, jei į grindų plyšį kas nors įkristų.  Geras ženklas: jei laikrodis imtų skubėti, rasti veidrodžio šukę, jei virš jūsų šviesa įsižiebtų.

Žvilgsnis į priekį: ketvirtadieniui planuokite tik tuos darbus, kuriems atlikti nereikia svetimos pagalbos; palankios ramios, blankios spalvos.

Avinas (03 21–04 20). Nors galite sulaukti netikėtos partnerių ar savo sutuoktinio paramos, aktyviai dalykinei veiklai ne pats geriausias metas – nepersistenkite, nepersidirbkite, kaupkite jėgas, stiprinkite sveikatą.

Jautis (04 21–05 20). Gali tekti pasikalbėti svarbiu klausimu su tėvais, viršininku ar įtakingu asmeniu. Jei būsite nuoseklūs bei kantrūs, liksite suprasti ir įvertinti, sulauksite norimos pagalbos.

Dvyniai (05 21–06 21). Būkite atidūs, kuo galite kitiems padėti, palanki proga ir įteikti dovaną. Šiandien galimi netikėti naudingi pasiūlymai – juos verta priimti.

Vėžys (06 22–07 22). Tai, ką šiandien pradėsite, nuveiksite, bus stabilu, lems sėkmę, aplinkinių pagarbą. Būkite atidesni aplinkiniams, stenkitės jiems pagelbėti.

Liūtas (07 23–08 22). Svajonės pildosi, viskas dėliojasi savaime. Verta prisiminti senus draugus, pamirštas idėjas. Pagalbos sulauksite iš seno bičiulio, iš asmens, kuris jus mylėjo. Gali atsinaujinti senas romantiškas ryšys.

Mergelė (08 23–09 22). Gerų pokyčių diena. Palanku kurti ilgalaikius veiklos planus, projektus arba juos siūlyti, aptarinėti su šefu ar rėmėju, įtakingu asmeniu.

Svarstyklės (09 23–10 23). Netikėtai viskas sprendžiasi gerai, sulaukiate dėmesio iš jums svarbaus asmens, pripažinimo veikloje. Geras laikas pasikalbėti su šefu, susitikti su asmenimis, galinčiais padaryti įtaką jūsų karjerai, sėkmei versle ir pan.

Skorpionas (10 24–11 22). Finansiniai, dalykiniai pasiūlymai, gauti iš užsieniečių, bus itin naudingi. Galima netikėta dovana ar nelaukti pinigai. Patiems irgi palanku įteikti dovaną.

Šaulys (11 23–12 21). Pagaliau ims spręstis problemos, susijusios su meile, finansais. Sulauksite vis daugiau dėmesio, pagarbos, simpatijų ir realios netikėtos pagalbos, pinigų. Jei patirsite nuostolių, ko nors neteksite, nesigailėkite – tai jums lems laimę...

Ožiaragis (12 22–01 19). Ieškokite pagalbos, paramos, aiškinkitės teisybę. Tinkamas laikas kreiptis su prašymu į šefą, partnerius ar savo tėvus, vadovus. Stenkitės labiau prisitaikyti prie partnerių bei sutuoktinio.

Vandenis (01 20–02 18). Verta persidirbti – rezultatai bus išskirtiniai. Tai puikus laikas tvarkyti įvairius su karjera susijusius reikalus. Gautus naujos veiklos, paaukštinimo pasiūlymus priimkite. Geras laikas vizitui pas gydytoją. Beje, pasistenkite labiau suprasti kitus ir padėti. Itin atidūs būkite artimųjų norams.

Žuvys (02 19–03 20). Pasinaudokite sau palankia situacija – tai metas, kai esate padėties šeimininkai. Geras laikas ryžtingiems veiksmams, drąsiems sprendimams. Šios dienos pasiūlymai bus naudingi. Tinka tvarkyti ir vaikų reikalus. Jei esate ramiai nusiteikę, palanku su jais aptarti bendravimo problemas – rasite gerą sprendimą.

lrytas.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą