Kariuomenės dienos protmūšį laimėjo Alytaus rajono jaunieji šauliai

Siekiant prasmingai paminėti Lietuvos kariuomenės dieną Alytaus šaulių namuose vyko protų mūšis, kuriame savo jėgas išbandė trylika Alytaus apskrities Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės jaunųjų šaulių komandų bei jungtinė jaunųjų šaulių būrelių vadovų komanda.

Protmūšį organizavo ir vedė Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos 1-osios rinktinės 101 kuopos kuopininkas Saulius Talačka. Protų mūšį sudarė šeši turai po dešimt klausimų: asorti, gamta, istorija, karyba, Lietuva, muzikinis. Konkursu siekiama ugdyti pilietišką, žingeidų jaunimą, besididžiuojantį savo valstybe ir kariuomene.

Po atkaklios kovos nugalėtojais tapo Alytaus rajono Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos jaunųjų šaulių komanda „Krokialaukio jaunimas“, II-ąją vietą užėmė Alytaus Šv. Benedikto gimnazijos „Benedikto šauliai“, III-ąją – Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos komanda „Užgesink, jei gali“.

„Lietuvos kariuomenė – pagrindinė valstybės ginkluotos gynybos institucija, sauganti ir ginanti Lietuvos valstybę, padedanti Lietuvos žmonėms ypatingų nelaimių atvejais. Tai kur kas daugiau nei institucija, tai didelė šeima žmonių, kasdien žengiančių koja kojon, pasiryžusių paaukoti viską, ką turi vardan Lietuvos ir jos piliečių laisvės“, – sako šauliai.

Alytaus rajone yra septyni jaunųjų šaulių būreliai, kuriuose dalyvauja apie 200 rajono mokinių.

Savivaldybė ir Lietuvos šaulių sąjungos Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-oji rinktinė yra pasirašiusios bendradarbiavimo sutartį.

Alytaus rajono savivaldybė skiria lėšų rajono jaunųjų šaulių veiklai, stovyklų organizavimui, visiems būreliams nupirktos uniformos.

 Alytaus rajono savivaldybės ir Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės informacija

Komentarai

 • lkmpolk
  prieš 16 minučių
  Perskaitykite mano parodymus


  Mano vardas Lisa Hübotter
  . Aš gyvenu Lietuvoje, šiandien esu laiminga moteris ir pasakiau sau, kad bet kuris skolintojas, išgelbėjęs mano šeimą iš mūsų vargingos padėties, nukreipsiu pas jį bet kurį asmenį, kuris ieškos paskolos, jis suteikė man ir mano šeimai laimės. Man reikėjo 60 000 eurų paskolos, kad pradėčiau savo gyvenimą iš naujo, nes esu vieniša motina su 3 vaikais. Aš sutikau šį sąžiningą ir Dievo bijantį vyro paskolos skolintoją, kuris man padėjo gauti 60 000 eurų paskolą, jis bijo DIEVO žmogau, jei jums reikia paskolos ir jūs grąžinsite paskolą, susisiekite su juo ir pasakykite, kad jus pas jį nukreipia ponia Katica. susisiekite su SKY Experience paskolos vadybininku Mr.A.S.Austin,
  paštu: (contact@skyexperienceloan.com) arba kreipkitės į jų svetainę https://skyexperienceloan.com '''''''''''''''''''''

Parašykite komentarą